René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.06.2013 - 21:39
kvítek: ano, přestali jsme chodit ke STudánce :-(
|
10.06.2013 - 21:20
vavaoko: Těžko nalézt zapomenutý pramen. ST
|
10.06.2013 - 19:59
6thSun: zrovna se tak chovám :-(
|
10.06.2013 - 14:42
labuť: Copak pošeptala...
|
09.06.2013 - 05:23
ttragelaf: líbila, jak by ne,
|
09.06.2013 - 05:14
ttragelaf: ... v té písni je láska, kterou nelze překroutit v normy a zásady. Myslím, že její krása (té písně) to nedovoluje ..
|
08.06.2013 - 10:41
jc senior: ...verše přímo "skácelovské"
* |
07.06.2013 - 21:58
|
07.06.2013 - 20:53
Kajuta: Bílá jako padlý sníh. ST chvatné z látky tich.
|
06.06.2013 - 17:37
|
06.06.2013 - 15:11
René Vulkán: vavaoko:
Kdepak já. To je jinej loudil. Trochu mě předběhnul. Píseň písní pochází z doby krále Šalamuna, který vladnul cca 900 let před Kristem. Tedy onen loudil (kdyby se dobrému zdraví těšil) by měl dnes asi 3 000 let. |
06.06.2013 - 13:54
vavaoko: Jezinky se mohou zahrabat. Krásně loudíš. ST
|
06.06.2013 - 13:35
Květka Š.: Pěkný...takže eSTéčko :-)
|
06.06.2013 - 11:36
la loba: ST
|
06.06.2013 - 11:06
labuť: Bezvadně!
|
06.06.2013 - 10:53
labuť: Sáláš a Tvé nápady jsou kouzelné!
|
06.06.2013 - 10:29
jantar: moc milá ST
|
06.06.2013 - 08:05
Qqq: Hezká úprava Bible :-) ST
|
06.06.2013 - 08:03
René Vulkán: myšlenka pouhá:
to víš, že jo |
06.06.2013 - 08:02
myšlenka pouhá: Otevřela?? ... ST
|


