René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.05.2013 - 15:05
churry: ...uf, to má sílu***
|
20.05.2013 - 14:59
Qqq: Tohle je super ST
|
20.05.2013 - 12:48
Květka Š.: Ano,taky se mi líbí..ST))
|
20.05.2013 - 11:35
vavaoko: Ještě je všude dost pylu. Myslím. ST
|
20.05.2013 - 11:33
vavaoko: Já jen ST
|
20.05.2013 - 10:09
|
20.05.2013 - 09:43
CULIKATA: Hezké..i komentář jc seniora se mi moc líbí)
|
20.05.2013 - 09:05
labuť: Dobře a zdařile jsi se poklonil...
|
20.05.2013 - 08:23
Kapka: ST
|
20.05.2013 - 08:05
myšlenka pouhá: ta je dobrá... ST
|
20.05.2013 - 07:22
básněnka: Ta se moc povedla...ST
|
20.05.2013 - 05:09
krizekkk: Líbí. ST
|
20.05.2013 - 05:08
krizekkk: Všem, kteří nežijí pro sebe ST.
|
20.05.2013 - 00:20
Lostgen.: jop, přírodní :)
|
19.05.2013 - 23:31
jc senior: Jsou činy, na které nejsou díky
jsou osudy, jimž nesplacen je dluh a odívat je nelze pouze do kleriky však požehnání přál jim Bůh * |
19.05.2013 - 23:22
René Vulkán: Lostgen.: tuhletu mám rád
|
19.05.2013 - 23:18
Lostgen.: je to tu stále fajn a do starých věcí, snad vzpomínek se rád vracím :)
|
19.05.2013 - 23:06
Lostgen.: Tak ale teď ses vážně předved, rotáhni to náboženství, ještě víc, zajímavý... a to velmi :))
|
19.05.2013 - 22:59
zenge: líbí!
|
19.05.2013 - 00:22
Liška76: Raněný volavky..ST!!!
|


