René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.06.2013 - 21:20
Kajuta: Mne obzvlášť oslovil začátek s vláhou a finální řádek. Celkově je z hodně křehkých substancí. Jsem rád, že je na skle. :) st
|
19.06.2013 - 21:03
Kapka: St, líbí.
|
19.06.2013 - 18:25
krizekkk: Líbí. ST
|
19.06.2013 - 15:49
René Vulkán: básněnka: Vyměním za větrák z rotoru vrtulníku - kapesní
|
19.06.2013 - 15:43
básněnka: a já nesu jen ST...nemáš bazén ..velikost asi do kabelky? :-)
|
18.06.2013 - 23:59
René Vulkán: Mbonita: ano, je melancholická
|
18.06.2013 - 22:12
zenge: to je hezký!!!
|
18.06.2013 - 13:59
Jaromila: ***
|
17.06.2013 - 21:47
Mbonita: přijde mi melancholická
|
16.06.2013 - 22:17
jc senior: ... a všecko jako dřív...
* |
16.06.2013 - 21:53
|
16.06.2013 - 14:04
|
16.06.2013 - 13:58
krizekkk: Hladový sytému uvěří. ST
|
16.06.2013 - 13:31
krizekkk: Pro mne noSTalgická.
|
16.06.2013 - 13:11
krizekkk: Neumím komentovat ,,kriticky", prostě líbí. ST
|
16.06.2013 - 10:21
kvítek: inu není pták, jako pták...:-)))))ST
|
16.06.2013 - 10:21
jantar: zajímavé ST
|
16.06.2013 - 08:57
vavaoko: Který pták umí počítat? ST
|
16.06.2013 - 07:55
René Vulkán: Ty seš rychlík, vždyť jsem to tam sotva dal a už tam vletěl komentář!
|
16.06.2013 - 07:53
básněnka: ten pták za nic nemůže...ST
|


