René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře k dílům uživatele :
23.06.2013 - 21:03
labuť: Tleskám Ti!
23.06.2013 - 17:34
jc senior: Ano, na popčátku bylo slovo...
*
23.06.2013 - 13:09
René Vulkán: vavaoko: kvítek: jenom technický dotaz, je z toho poznat o čem to je?
A druhý dotaz, setkali jste se někdy s danou tématikou (Letnice, křest v Duchu svatém, mimořádné dary D.Sv...) ?
23.06.2013 - 10:47
Kajuta: Výborná studánka pro duši.
22.06.2013 - 22:26
vavaoko: Zamyslels mne. Díky. A ST
22.06.2013 - 21:24
René Vulkán: Zasr. romantik: tys velký pragmatik
22.06.2013 - 21:19
Zasr. romantik: Mařky nežel,
jiná vezme pádlo,
než sám bys ležel,
uvidíš, to zas bude žrádlo!
22.06.2013 - 19:59
kvítek: dar jazyka je velký dar....o slovech ani nemluvě..ST
22.06.2013 - 12:32
jc senior: vdovcem být je čestné místo
skoro jako dostat řád
co však dále, kanoisto,
kdo tě v noci bude hřát..?
:o)
21.06.2013 - 21:39
zelená víla: mám ráda jemnost a tady ji cítím... ST
21.06.2013 - 20:57
Mbonita: to teplo dělá s limi věci..:-) a já si libuju jak ještěrka
21.06.2013 - 20:28
21.06.2013 - 19:16
21.06.2013 - 17:22
básněnka: chudák Mařka...modrovousi..tedy vodovousi :-)
21.06.2013 - 16:00
Asi to tak mělo být. Vždyť nadarmo se neříká: Kdo se má oběsit, ten se neutopí!
21.06.2013 - 15:50
zenge: věz nejels´schválně tenhle jez?
21.06.2013 - 15:27
vavaoko: Jo vracák je vracák.Škoda Mařeny. ST
21.06.2013 - 10:11
René Vulkán: jc senior: zajímavý postřeh
21.06.2013 - 09:46
jc senior: ...věná reinkarnace víry!!
**
19.06.2013 - 21:55
Dota Slunská: Krásně podaná. Jako přátelská ruka.
1 ... 505|506|507|508|509|510|511|512|513 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku