René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.06.2013 - 21:03
labuť: Tleskám Ti!
|
23.06.2013 - 17:34
jc senior: Ano, na popčátku bylo slovo...
* |
23.06.2013 - 13:09
René Vulkán: vavaoko: kvítek: jenom technický dotaz, je z toho poznat o čem to je?
A druhý dotaz, setkali jste se někdy s danou tématikou (Letnice, křest v Duchu svatém, mimořádné dary D.Sv...) ? |
23.06.2013 - 10:47
Kajuta: Výborná studánka pro duši.
|
22.06.2013 - 22:26
vavaoko: Zamyslels mne. Díky. A ST
|
22.06.2013 - 21:24
René Vulkán: Zasr. romantik: tys velký pragmatik
|
22.06.2013 - 21:19
|
22.06.2013 - 19:59
kvítek: dar jazyka je velký dar....o slovech ani nemluvě..ST
|
22.06.2013 - 12:32
jc senior: vdovcem být je čestné místo
skoro jako dostat řád co však dále, kanoisto, kdo tě v noci bude hřát..? :o) |
21.06.2013 - 21:39
zelená víla: mám ráda jemnost a tady ji cítím... ST
|
21.06.2013 - 20:57
Mbonita: to teplo dělá s limi věci..:-) a já si libuju jak ještěrka
|
21.06.2013 - 20:28
zelená víla: :-)))
|
21.06.2013 - 19:16
matousekKkrejca: ST
|
21.06.2013 - 17:22
básněnka: chudák Mařka...modrovousi..tedy vodovousi :-)
|
21.06.2013 - 16:00
Asi to tak mělo být. Vždyť nadarmo se neříká: Kdo se má oběsit, ten se neutopí!
|
21.06.2013 - 15:50
zenge: věz nejels´schválně tenhle jez?
|
21.06.2013 - 15:27
vavaoko: Jo vracák je vracák.Škoda Mařeny. ST
|
21.06.2013 - 10:11
René Vulkán: jc senior: zajímavý postřeh
|
21.06.2013 - 09:46
jc senior: ...věná reinkarnace víry!!
** |
19.06.2013 - 21:55
Dota Slunská: Krásně podaná. Jako přátelská ruka.
|


