René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.07.2013 - 22:21
Kapka: Krásně řečeno, ST
|
01.07.2013 - 22:18
Kapka: Nelže, v jejím KUKU jsou tóny stříbrných jiter a čistých jarních rozjásaných dnů mého dětství. Za žežulku ST*
|
01.07.2013 - 22:11
Kapka: ST
|
01.07.2013 - 22:10
Kapka: Omylem jsem dala jen T, odpusť.
|
01.07.2013 - 22:09
Kapka: :-) Ve vodě je fajn, st
|
01.07.2013 - 21:10
Salomé: silná věc
|
01.07.2013 - 12:53
myšlenka pouhá: :) ST
|
01.07.2013 - 11:12
labuť: Prosebná a dobrá!
|
01.07.2013 - 05:27
krizekkk: Máš ST.
|
30.06.2013 - 23:55
Květka Š.: dobrý...ST))
|
30.06.2013 - 22:10
|
30.06.2013 - 21:49
|
30.06.2013 - 21:48
|
30.06.2013 - 21:06
Mbonita: moudrá je...a je v ní naděje
|
30.06.2013 - 20:26
matousekKkrejca: je to moc hezké ST
|
30.06.2013 - 19:42
Mirka Hedbávná: proměníš
|
30.06.2013 - 16:51
Kajuta: Osobité ztvárnění.
|
30.06.2013 - 16:45
Hazentla: úžasná..
|
30.06.2013 - 16:16
vavaoko: Každý plot má branku. Skoro. Přeji spouSTu síly
|
27.06.2013 - 17:56
jc senior: ...ať ještě posečkají...
* |


