René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.07.2013 - 15:17
Kajuta: To je pěkný. :))
|
07.07.2013 - 15:08
Květka Š.: tulipán a tulipaní
na záhonku přitulení... |
07.07.2013 - 13:46
René Vulkán: Slávka: to budou ty prášky
až se sem koukneš po odeznění účinků, nuda tě přvede k tomu, že si budeš muset dát novou dávku :-) |
07.07.2013 - 10:29
Slávka: Dneska jsem u Tebe jako uvytržení. Je fakt, že mám v sobě silnou dávku léků, ale stejně vím, že je to úžas na Tvou krásnou poesií*
|
07.07.2013 - 10:26
Slávka: K téhleté básni se moc ráda vracím, René* Dím, že jsi vskutku pan Básník
|
07.07.2013 - 09:10
|
07.07.2013 - 00:51
blue: jak neandrtálci, arci.. mají šanci při krásném tanci
zastříhat ušima |
06.07.2013 - 23:01
s.e.n: Vrhla jsem se na to, že jako Hajku,
ale není. Ovšem i tak je to paráda. |
06.07.2013 - 21:02
Mbonita: cililink..kdo jen tuší
někdy zní i v uších... |
06.07.2013 - 21:02
|
06.07.2013 - 19:14
Kapka: Komu... st
|
06.07.2013 - 18:35
krizekkk: K něčemu se to váže, víc jsem z toho nepochopil. :) ST
|
06.07.2013 - 13:50
jitka.svobodova: ST
|
06.07.2013 - 13:49
jitka.svobodova: Vyznání po kterém každá žena touží. ST
|
06.07.2013 - 13:31
vavaoko: ST
|
06.07.2013 - 13:14
jitka.svobodova: Ta mně úplně vzala dech. Tolik lásky vyjádřeno v několika verších. ST
|
06.07.2013 - 13:11
jitka.svobodova: Poklona a úcta, kterou si zasloužila. ST
|
05.07.2013 - 14:30
s.e.n: Ptáci jsou houževnatí, často by nám mohli být příkladem.
|
05.07.2013 - 14:26
s.e.n: Jo, cesta zavátá
a už méně sil, a tu co pán naznači,l je-li pravá poznáš,ale jít musíš sám. A třeba se i vrátit |
02.07.2013 - 11:50
|


