René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.06.2013 - 09:50
J.F.Julián: st
|
27.06.2013 - 09:49
J.F.Julián: na mě veselá, ale jak říkáš-nevadí! pěkná,st
|
26.06.2013 - 17:43
krizekkk: :-) ST
|
25.06.2013 - 20:49
krizekkk: Hezky jsi to rozebral. ST
|
25.06.2013 - 15:32
krizekkk: Hááá. :-) ST
|
25.06.2013 - 10:39
Kajuta: st
|
25.06.2013 - 09:57
myšlenka pouhá: ST
|
25.06.2013 - 08:46
zelená víla: pozoruhodnost doteku...
|
24.06.2013 - 21:41
Mirka Hedbávná: jsou prý stěhovaví
|
24.06.2013 - 21:19
labuť: Srdíčkovým teplem roztaje rampouch i v -20... :-)
|
24.06.2013 - 20:12
kvítek: ST
|
24.06.2013 - 19:48
matousekKkrejca: ST
|
24.06.2013 - 19:14
zenge: ST
a pozdrav Pánbůh:) |
24.06.2013 - 19:01
básněnka: ty prsty... jako ptáci stěhovaví...po těle létají sí, než se trochu znaví:-)
|
24.06.2013 - 18:42
zenge: pěkné!
|
24.06.2013 - 17:37
vavaoko: Také si rád s jednou paní žmoulám pazoury. Hi Máš ST
|
24.06.2013 - 07:22
jita.1965: Trošku drsná, ale chápu, taky s tím vedrem bojuju a už si nejsem jistá kdo vyhrává :-)
ST! |
23.06.2013 - 23:37
René Vulkán: vavaoko: dík za odpověď na anketu :-)
|
23.06.2013 - 21:56
Mbonita: zůstaňme čistí jak děti..v době zrození..pak budeme pravdiví..
v konání i slovech |
23.06.2013 - 21:50
vavaoko: René Vulkán:Ne nevím přesně o čem to je. Mám pocit, že to ani nemusím vědět. Nač jsi při psaní myslel, vím ale dost dobře. Prostě jsi mne zamyslel.
|


