René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
18.07.2013 - 11:39
labuť: hejáááá hej!
18.07.2013 - 09:54
carodejka: Tak to má grády.))
18.07.2013 - 06:36
básněnka: Hyjé,když bije...ta se ti povedla:-)
17.07.2013 - 20:36
Mirka Hedbávná: Deblín znám,
už bije!
17.07.2013 - 20:33
17.07.2013 - 19:52
vavaoko: Také cosi panatuji. "Dva serke důle!" hihi. Každé řemeslo. Každá ves má své nářečí. A mě se to líbí.
Máš ST
17.07.2013 - 18:13
Kajuta: ST, protože to má gule.
16.07.2013 - 20:12
zenge: biblická
ST
16.07.2013 - 19:01
Mirka Hedbávná: Ať se vede...
16.07.2013 - 16:03
Lota: .
všechno je tak jak má být
snad pro tu modlitbu
její hledání člověka prohlubuje
očišťuje
.
16.07.2013 - 14:11
s.e.n: Máš dobré nápady:
Jejich hloubka jakostní přesahuje délku.
A to je fajn.
16.07.2013 - 14:06
s.e.n: Parádní, vtipná veršovánka.
16.07.2013 - 14:03
s.e.n: Báseň obohatí o moudro, ale nebude to tak snadné,
těch kyselých a odvrácených pohledů je příliš
a slyší jen sebe.
16.07.2013 - 12:07
myšlenka pouhá: :) ta je super :) ST
16.07.2013 - 09:39
severanka: ...dobrá mini!
15.07.2013 - 21:24
krizekkk: Jestli chceš, dám Ti tip.
(Slavkov se blíží.)
15.07.2013 - 19:54
básněnka: jen se usmívám:-)
15.07.2013 - 18:33
Kajuta: ~~ st ~~~~
15.07.2013 - 18:12
vavaoko: Hádám, že bude chtít. ST
13.07.2013 - 16:02
ttragelaf: Shodou okoností znám jednoho skutečného Ernesta, kterému zvoní hrana.... jak je ten svět malý
1 ... 500|501|502|503|504|505|506|507|508 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku