René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.07.2013 - 11:39
labuť: hejáááá hej!
|
18.07.2013 - 09:54
carodejka: Tak to má grády.))
|
18.07.2013 - 06:36
básněnka: Hyjé,když bije...ta se ti povedla:-)
|
17.07.2013 - 20:36
Mirka Hedbávná: Deblín znám,
už bije! |
17.07.2013 - 20:33
myšlenka pouhá: :) ST
|
17.07.2013 - 19:52
vavaoko: Také cosi panatuji. "Dva serke důle!" hihi. Každé řemeslo. Každá ves má své nářečí. A mě se to líbí.
Máš ST |
17.07.2013 - 18:13
Kajuta: ST, protože to má gule.
|
16.07.2013 - 20:12
zenge: biblická
ST |
16.07.2013 - 19:01
Mirka Hedbávná: Ať se vede...
|
16.07.2013 - 16:03
|
16.07.2013 - 14:11
|
16.07.2013 - 14:06
s.e.n: Parádní, vtipná veršovánka.
|
16.07.2013 - 14:03
s.e.n: Báseň obohatí o moudro, ale nebude to tak snadné,
těch kyselých a odvrácených pohledů je příliš a slyší jen sebe. |
16.07.2013 - 12:07
myšlenka pouhá: :) ta je super :) ST
|
16.07.2013 - 09:39
severanka: ...dobrá mini!
|
15.07.2013 - 21:24
krizekkk: Jestli chceš, dám Ti tip.
(Slavkov se blíží.) |
15.07.2013 - 19:54
básněnka: jen se usmívám:-)
|
15.07.2013 - 18:33
Kajuta: ~~ st ~~~~
|
15.07.2013 - 18:12
vavaoko: Hádám, že bude chtít. ST
|
13.07.2013 - 16:02
ttragelaf: Shodou okoností znám jednoho skutečného Ernesta, kterému zvoní hrana.... jak je ten svět malý
|


