M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
18.01.2019 - 18:43
M.A.Rek: valerie: To je krásná pocta, děkuju moc. Co víc si autor může přát, než že se nad jeho dílkem někdo zamýšlí. ;O)

Často se mi stane, že třeba až při třetí sloce mi psaní chytne úplně jinou dimenzi než byl záměr a celek je pak jiný, nebo je konec v kontrastu se začátkem. To je případ i "Necesty", nebo "Splínu..." a "Lodičky".

Necesta měla být původně o tom, kdo se vracet nechce. Ne o tom, kdo se vracet nemůže. Hodně "udělala" i muzika.
18.01.2019 - 18:32
valerie: Doma jen silný se štěstím může domov mít, to mě doSTalo, no celkově moc se nad ní zamýšlím a to co jí proudí mě opravdu oslovilo, bezva
18.01.2019 - 17:30
byron: Ano, viděl jsem. Vynikající song:-).
18.01.2019 - 17:28
M.A.Rek: byron: Děkuju, pak je to, jak je to. Snažil jsem se text náladově spojit s muzikou.
18.01.2019 - 17:24
byron: Mno jo...sice to štěstím nepřekypuje, ale depresivně to taky nepůsobí. Spíš to má takový melancholický odér s příměsí nostalgie...pouze osobní pocit:-).
ST
18.01.2019 - 17:23
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju
18.01.2019 - 16:16
Květka Š.: dobrý...ST
18.01.2019 - 13:18
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Ona ta nálada není příliš šťastná, tak přeji, aby se co nejdříve překouzlila do lepší.
18.01.2019 - 12:40
Kajuta: Sedlo mi to velice do nálady

ST
16.01.2019 - 23:40
M.A.Rek: Liška76: Mnojo, ještě to není tak zlý, děkuju.
16.01.2019 - 23:00
Liška76: Mnojo a čím STarší tím je to horší;-)Něco o tom vím;-)Jinak báseň zajímavá!ST
16.01.2019 - 17:17
M.A.Rek: Liška76: Bluesové děkuju.
16.01.2019 - 17:13
Liška76: Bluesová mlha;-)ST
16.01.2019 - 17:01
M.A.Rek: byron: Děkuju a vítám Tě ve společnosti Na hlavu.
16.01.2019 - 16:59
byron: Když jsem byl puberťák, naši mi vždy říkali, až ti bude osmnáct, tak se klidně stavěj na hlavu, ale teď budeš poslouchat. Mám pocit, že od těch osmnácti, jsem čím dál tím víc na hlavu:-).
Super báseň za Super Tip.
16.01.2019 - 16:59
M.A.Rek: ttragelaf: Verena: valerie:
Autor trochu na hlavu,
s nohama rád tak nahoru,
skládá Vám tímto poklonu
a děkuje děkuju.
16.01.2019 - 16:54
M.A.Rek: Lilith: Skočné děkuju
16.01.2019 - 16:07
Lilith: Hop a skok a ST ;-)
16.01.2019 - 15:05
valerie: Hm toť otázka, který je ten pravý, jak kdy, jak pro koho ST
16.01.2019 - 12:19
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
1 ... 265|266|267|268|269|270|271|272|273 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku