M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
20.01.2019 - 15:12
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
20.01.2019 - 14:39
Psavec: Dím ST.
20.01.2019 - 13:11
byron: ProSTě plodný autor:-).
20.01.2019 - 13:10
valerie: přeju mnoho inspirace a štěSTí do další kopy :-)
20.01.2019 - 11:57
libour: jako staromilce se mi Tvé dílo obzvlášť líbí .....ST
20.01.2019 - 11:00
M.A.Rek: xlps: vavaoko: matousekKkrejca: Děkuji, i za netuctovou návštěvu.
20.01.2019 - 11:00
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Třeba: Domovský přístav Praha - Brno Zlatá loď - 111 námořních mil, v obou směrech silný protivítr, pozor na hustý provoz v úžině Větrníkov...
20.01.2019 - 10:57
20.01.2019 - 10:53
Kajuta: Jednou mne na dálnici napadlo, jaká by to byla zábava, kdyby tam místo ukazatelů v km byly námořní míle. :)

ST
20.01.2019 - 10:36
xlps: Takže rovných 1110 v dvanáctkové... gratuluji...:-)
20.01.2019 - 08:13
matousekKkrejca: :-)... ST***
19.01.2019 - 14:29
M.A.Rek: matousekKkrejca: Díky moc.
19.01.2019 - 08:44
matousekKkrejca: Tak tohle se moc povedlo - krása - pro zamyšlení... ST
18.01.2019 - 23:04
M.A.Rek: Verena: Emma Wallace: Děkuji a i Vám na dobré cesty, ty domů...
18.01.2019 - 22:34
Verena: Na dobré cesty a STastné návraty :-).
18.01.2019 - 21:48
Emma Wallace: NeceSTa ;-)
18.01.2019 - 20:09
M.A.Rek: Lilith: Děkuju moc, i s Tebou si rád připiji na Domov.
18.01.2019 - 19:34
Lilith: Tak jsem se nějak nostalgicky zasnila a zklidnila...
skvělé! A s muzikou paráda!
ST
18.01.2019 - 19:03
M.A.Rek: valerie: Dovol, aby si s Tebou připil na Domov. :O)
18.01.2019 - 19:00
valerie: přiznám se že to úžasné blues jsem si pustila až teď, no a znova si přečetla tu báseň, asi teď teprve mě přepadla ta pravá nálada, radši si naliju sklenku vína, šťastná že tu mohu být, doma. A doufám že to ještě tak dlouho zůstane, dík za opravdu skvělý počin, navodil mi tu neskutečnou melancholii
1 ... 264|265|266|267|268|269|270|271|272 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku