M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2019 - 15:57
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju :O).
12.02.2019 - 15:23
Kapka: Ke kuličkám taky přidám ST a pro mě prima písničku, možná až tak vhodná není k tomu, cos tady tak pěkně STvořil.
Ale třeba se bude líbit :-)
https://www.youtube.com/watch?v=prokEP5okQo
12.02.2019 - 14:33
Květka Š.: ST...paráda
12.02.2019 - 10:02
Kajuta: skleněnku, ani hliněnku už nemám
ale ST jo. :)
12.02.2019 - 00:09
M.A.Rek: René Vulkán: S cinknutím těch správných klíčů děkuju.
12.02.2019 - 00:00
René Vulkán: kdyby nic jinýho tam nebylo než:

Nevíš, kde jsem si odložila klíče od Domova?

tak by to bezva
11.02.2019 - 20:13
M.A.Rek: Lilith: Doufám v Tvé štěstí v hledání. Až najdu hledohled, rád ti jej půjčím. Děkuju.
11.02.2019 - 20:05
Lilith: To je úžasný... zamyšlenka, až jsem se ztratila ve vlastních ztrátách... snad se zas najdu ;-)
ST***
10.02.2019 - 19:15
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
10.02.2019 - 19:11
Psavec: Chuťovka, ST.
10.02.2019 - 13:02
M.A.Rek: byron: Mnohé snad ani netřeba hledat. Ale třeba na tu figurku od dědy, na tu bych hledohled bral. Děkuju.
10.02.2019 - 08:15
M.A.Rek: Kajuta: Děkuji za pomoc při hledání. :O)
09.02.2019 - 23:25
Kajuta: Našel jsem velký ST :-)
09.02.2019 - 20:11
M.A.Rek: divoženka1: A já pípnu děkuju.
09.02.2019 - 19:41
divoženka1: dneska na mně pipl
v autě nezapnutý pás
před chvílí myčka zas
a tak pípnu i tobě ST
v této pípací době
09.02.2019 - 14:47
byron: S přístrojem by byl život velice nudná záležitost. Vše je tak, jak má být:-).
Tvému rozmáchlému hledání ST.
09.02.2019 - 11:06
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
09.02.2019 - 10:52
09.02.2019 - 09:54
M.A.Rek: Kapka: Díky moc... :O)
09.02.2019 - 09:30
Kapka: Líbí moc... ST*
1 ... 254|255|256|257|258|259|260|261|262 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku