M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.06.2019 - 19:29
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
11.06.2019 - 19:27
Psavec: Za ST.
|
11.06.2019 - 17:30
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
11.06.2019 - 17:18
byron: Ano...tak nějak to je.
ST |
11.06.2019 - 15:54
Květka Š.: ST...LÍBÍ...
|
11.06.2019 - 11:05
Ringo: Obzvlást se mi líbilo, jaký nabralo dílko na konci obrat. ;-)
Ano, sice ruzne velké, od lodáku po prírucní kufírek, ale máme je vsichni... |
11.06.2019 - 10:39
M.A.Rek: Romana Šamanka LadyLoba: Milá Šamanko, a kam bych odhazoval svá hoře. Nechcu je nosit v sobě, je lepší, když se mi čas od času obrátí kufr.
|
11.06.2019 - 10:23
|
11.06.2019 - 10:04
vavaoko: Chlapi brečej dovnitř. Je to asi chyba.
Máš ST |
10.06.2019 - 23:18
M.A.Rek: ttragelaf: Květka Š.: Ringo: Kajuta: drsnosrstej kokršpaněl: byron: Děkuji Vám všem a Ttragelafovi zvlášť za rozsáhlý komentář.
|
10.06.2019 - 23:14
M.A.Rek: valerie: byron: Lilith: Kajuta: Děkuji Vám za nahlédnutí do nitra. Lilith, doufal jsem, že je to poznat. Valerie, děkuju, ale trochu přeháníš. Jo, hledání moudrosti, to ano. Myslím, že se tomu říká filozofie.
|
10.06.2019 - 20:06
Kajuta: ST na příjmu :)
|
10.06.2019 - 19:34
Lilith: Hlavně přijmout sebe se vším všady ;-)
ST |
10.06.2019 - 17:08
valerie: přijímám tvoji moudroST
|
10.06.2019 - 17:04
byron: Máš pravdu, problémy s tím máme všichni a každý jsme z jiného těsta, takže svá přijímání upravujeme dle svých priorit. Líbí se mi tvé dílko...a to velmi!!
ST |
10.06.2019 - 15:41
M.A.Rek: Ringo: Jo, Ringo, s tím máme problémy téměř všichni. Pro mne je to způsob, jak si to usnadnit. Už jen ten seznam, s čím se vyrovnat, co příjmout...
|
10.06.2019 - 15:35
Ringo: Ano, v životě je důležité mít dobrý příjem. Ty v kačkách, já éčkách. ;-)
Ale vážně - tvoje dílko mne zaujalo. Já osobně mám s příjímáním často problémy… |
10.06.2019 - 15:26
M.A.Rek: Woria: Ani netušíš, jak mne příjmutí Přijímání potěšilo právě od mladé děvčici, děkuju.
|
10.06.2019 - 15:24
M.A.Rek: Kapka: Děkuju, Kapko.
|
10.06.2019 - 13:03
drsnosrstej kokršpaněl: ta první je lepší :)
|


