M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.06.2019 - 20:28
Lilith: Tak tohle si, milý poeto, vskutku ráda i založím... jůůůů, paráda!
ST*+Z |
05.06.2019 - 19:39
|
05.06.2019 - 17:06
byron: Hm...s tou skořicí jsi mne lehce zaskočil, ale jinak je to klasika...i s tím nádobím:-)).
ST |
05.06.2019 - 16:38
Květka Š.: ST...
|
05.06.2019 - 12:36
Kajuta: ST :)
|
05.06.2019 - 11:36
Ringo: Ty klasické sice rád nemám, ale u tvého dílka se jako ctenár jeste ted olizuju... Chutnalo moc hezky po nápaditosti.
|
05.06.2019 - 11:06
vavaoko: ST
|
05.06.2019 - 03:35
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Ringo: Psavec: Lilith: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuju za návštěvu v mém archivu. Nezapomeňte bílé rukavičky a nepoužívejte hromy, blesky.
|
05.06.2019 - 03:30
M.A.Rek: ttragelaf: Ringo: Psavec: Lilith: Elisabeth.S: byron: Díky Vám všem, že jste se pozastavili a nezůstali taky v Humpolci.
|
04.06.2019 - 23:03
Psavec: ST.
|
04.06.2019 - 22:59
Psavec: Pěkný nářez, ST.
|
04.06.2019 - 22:25
Elisabeth.S: Bezva ST!
|
04.06.2019 - 22:18
Elisabeth.S: Jojo metaliSTé vědí jistě;-)
|
04.06.2019 - 18:20
Lilith: BezvadnÓzní hihi :-)
ST |
04.06.2019 - 18:17
Lilith: ST*
|
04.06.2019 - 17:05
byron: Já to vidím na Metal Open Air v Modlíkově...:).
Tobě ST...metalové!!!!! |
04.06.2019 - 13:15
Kajuta: ST..
|
04.06.2019 - 10:07
Ringo: To nejsou žádný slitiny...chtěl jsem říct slátaniny. Mučeníčko v železný panně si podle mne nezasloužíš. ;-)
|
04.06.2019 - 10:02
vavaoko: Je třeba občas omést prach, rozvázat šňůry a začíst se do myšlenek uchovaných v starých tiscích. Zjistíme tak, že vše tu již jednou bylo.
Tobě ST |
04.06.2019 - 09:51
|


