M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.06.2019 - 19:26
bameka: M.A.Rek: Bráchův malinký syn si docela oblíbil slova "giga" a "bangiga". Za pár let mu bude čtyřicet a dodneška nevíme, co se nám snažil sdělit.
|
16.06.2019 - 19:06
Lilith: ST s úsměvem :-)
|
16.06.2019 - 19:01
Lilith: A mně se tvá hledací procházka tělem líbí... krásně morbidně zamýšlející ;-)
ST* |
16.06.2019 - 16:32
Květka Š.: pěkný...ST
|
16.06.2019 - 14:24
byron: Milé...:-).
ST |
16.06.2019 - 13:53
|
16.06.2019 - 09:06
vavaoko: ST
|
16.06.2019 - 00:03
ttragelaf: ST
|
15.06.2019 - 22:32
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. :O)
|
15.06.2019 - 22:32
M.A.Rek: Ringo: Děkuji, Ringo. Pra pra sice není, ale poslední verš platí. Promiň, musíš imrat jinou.
|
15.06.2019 - 22:27
Ringo: Asi to není úplně nejhorší zážitek, když si člověk hraje s praprapravnučkou. Obávám se, že já – synka či dcerky nemaje – se něčeho podobného nedožiji.
|
15.06.2019 - 21:10
|
15.06.2019 - 17:45
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
15.06.2019 - 17:20
Květka Š.: PĚKNÝ...ST
|
14.06.2019 - 23:34
|
14.06.2019 - 22:41
M.A.Rek: ttragelaf:
Děkuju Ti, i za radu, jiný ale ráfek mám, a ventilek používám jen ten, co už znám. |
14.06.2019 - 22:33
ttragelaf: duše je v garáži
|
14.06.2019 - 22:09
M.A.Rek: Ringo:
Ježto brzlík v dospělosti involucí prochází, jsem infantilní, či mi jen duše schází? |
14.06.2019 - 21:59
Ringo: Nevím to, jen slabě tuším –
za brzlíkem najdeš duši. |
14.06.2019 - 01:00
Psavec: Brrr, ST.
|


