M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.06.2019 - 16:33
René Vulkán: mňam
|
24.06.2019 - 10:48
vavaoko: ST
|
24.06.2019 - 02:37
|
23.06.2019 - 22:08
Gándhí: ST...
|
23.06.2019 - 13:36
byron: Ano...jaro je krásný čas. Však i všechna ostatní roční období mají své kouzlo...:-).
Pěkně jsi to napsal...ST. |
23.06.2019 - 10:37
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Lilith: Kapka: Kajuta: Děkuju všem jaromilcům.
|
23.06.2019 - 09:41
vavaoko: ST
|
22.06.2019 - 20:11
Lilith: Mám jaro nejraději a letos nás pěkně ošidilo...
ST |
22.06.2019 - 11:41
Kapka: ST. Vítám léto, jen ať moc nepádí k podzimu.
|
22.06.2019 - 07:46
|
22.06.2019 - 05:39
|
21.06.2019 - 19:46
Psavec: Za ST.
|
21.06.2019 - 17:09
Květka Š.: ST***
|
20.06.2019 - 13:51
M.A.Rek: valerie: Děkuju. To by mne docela zajímalo, jak jinak, a jak podobně? :O)
|
20.06.2019 - 13:20
valerie: Aha, přečetla jsem si tvuj komentář, do tý chvíle jsem to viděla jinak ale vlaSTně dost podobně :-)
|
19.06.2019 - 22:47
M.A.Rek: ttragelaf: Ringo: Lilith: Kajuta: byron: Jé, děkuju. Vaše omentáře jsou moc milé. Asi dlužím truchu vysvětlení - seděli jsme v hospůdce Hloupý Honza. Lokál je pod úrovní chodníku a oknem ven byly všechny ty procházející pěkné baby vidět jen od lýtek po krk. Jen děťátka byla hlavá. Přímo proti oknu byl dům č.p. 7 s fotografickým atelierem a s nápisem Probuď labuť. Pil jsem pivo Ježek a dávali jsme si pečená křidélka v medu a tatarský biftek.
|
19.06.2019 - 20:22
byron: Tvá imprese, dá se říci, je dosti masitá na to, aby strhla dav k nekontrolovatelnému aplausu.
Byť s davem nikdy nechodím do modra ti své ST vhodím... :-) |
19.06.2019 - 19:39
|
19.06.2019 - 19:09
Lilith: Jsem taky nadšena a to nejsem Švankmajer ;-)
ST |
19.06.2019 - 16:47
Květka Š.: ST...DOBRÝ
|


