M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
25.06.2019 - 14:17
libour: ST...
25.06.2019 - 07:38
M.A.Rek: Tara: Nevymýtíme, a ani nechceme. A léto není špatné. Děkuju. ;O)
25.06.2019 - 07:34
M.A.Rek: Tara: Děkuju. Jedna ze smutnějších...
25.06.2019 - 00:57
Tara: MarnoST nad marnost - náhražky asi nevymýtíme :-(
25.06.2019 - 00:55
Tara: Tohle je doST dobré... nápadem i provedením.
24.06.2019 - 22:17
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Kajuta: Tara: Děkuju, že jste se mnou chvílu v čekárně vydrželi.
24.06.2019 - 19:56
Tara: Tvé čekání je vážně doST dlouhé:-)
24.06.2019 - 19:55
Kajuta: ST od Godota. :)
24.06.2019 - 19:50
Lilith: Jednou to čekání dočeká a budeme mít věčný klid... ale všechna ta čekání k životu patří a pak taky těšení... život je opravdu zajímavý... tak kam chvátat ;-) dočkáme se...
ST
24.06.2019 - 19:49
Psavec: Dám ST.
24.06.2019 - 19:37
Psavec: Bude léto a zima, ST.
24.06.2019 - 18:10
M.A.Rek: valerie: Valerie, děkuju. Mám obavu, že příliš rozumím Tvé poslední větě. Ale držet se jí sám, měl bych obavu, zda žitím jen jsoucnem neztrácím kousek člověčenství. Alespoň to tak cítím, že čekání na něco, co bude, tedy uvažování o budoucnosti, je vlastnost ryze lidská, a aniž bych ji chtěl upírat jiným druhům, myslím, že oni ji nemají. Vždy jsem obdivoval takové profese, jako jsou třeba architekti a stavitelé katedrál, nebo lesní architekti a stavitelé lesních katedrál, ví, že nikdy se nedožijí dokončeného díla, a stejně za tím jdou a čekají, že se dočkají jiní. Čekat je dobré, ale neočekávat asi také.
24.06.2019 - 17:50
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: René Vulkán: Květka Š.: byron: Děkuji Vám za návštěvu, snad jste dlouho nečekali.
24.06.2019 - 17:46
M.A.Rek: Květka Š.: byron: Gándhí: Děkuji a přeji krásné léto.
24.06.2019 - 17:45
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuji za návštěvu v mém snu, jen nevím, zda takový sen označit za mňam. ;O)
24.06.2019 - 17:28
valerie: Hm, tak tohle je fakt skvělý. No jedno mé životní motto zní umění je čekat, větší nic neočekávát. No samozřejmě STále očekávám až sem si sama sobě protivná, natož druhým. Taky jsem si vzpomněla na mami: počkej až ti bude 18...počkej až doděláš školu...Až se vdáš...Až budeš mít děti...ne už nečekám na nic už jen jsem...není nic víc
24.06.2019 - 17:00
24.06.2019 - 16:52
byron: Jsou i čekání, která trvají více, nežli dlouho...
ST
24.06.2019 - 16:51
Květka Š.: ST...a máme léto...
24.06.2019 - 16:36
René Vulkán: na vodku čekali
na Sibiři
mužici čtyři
mrazy je dostali
1 ... 208|209|210|211|212|213|214|215|216 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku