M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.06.2019 - 21:58
Kapka: M.A.Rek:
|
28.06.2019 - 20:02
Psavec: ST.
|
28.06.2019 - 17:15
Květka Š.: :-)...st...
|
28.06.2019 - 16:26
Kajuta: ST :-)
|
28.06.2019 - 11:30
Gándhí: vyhrocené ST*
|
28.06.2019 - 11:18
vavaoko: ST
|
27.06.2019 - 19:28
Psavec: Hezká, ST.
|
27.06.2019 - 17:24
Tara: Do veršů se ti vrazila horkoST:-))
|
27.06.2019 - 17:18
byron: Co dodat...já viděl plavení koní na Sázavě. Však v sedle samej chlap...:-). Tobě zůstanou hezké vzpomínky na dívky, mně na krásné koně...:-)).
ST |
27.06.2019 - 12:35
M.A.Rek: ttragelaf: libour: Děkuju. Zátěžové je to i pro jejich manželky a nejen pro kardiaky.
|
27.06.2019 - 12:29
libour: pohled na dívky na hoře bez je v těchto teplotách zvláště pro kardiaky zátěžový.... :-) ST
|
27.06.2019 - 08:22
|
26.06.2019 - 22:12
M.A.Rek: ttragelaf: Lilith: Kajuta: byron: Díky Vám všem za Vaše pohledy.
|
26.06.2019 - 22:09
M.A.Rek: Tara: Děkuji, dobrá duše. Je to přesně to, ce zde čekám. Nechat si ukázat a naslouchat, co sám nevidím a neslyším. Díky.
|
26.06.2019 - 22:04
Tara: PříjemnoST...
jen zde bych kvůli malebnosti slov přehodila: se se zemí skloubí, - se zemí se skloubí... |
26.06.2019 - 19:45
Kajuta: ST tvému pouťobraní :)
|
26.06.2019 - 19:43
Lilith: Moc pěkné
ST* |
26.06.2019 - 18:24
M.A.Rek: libour: Děkuju.
|
26.06.2019 - 16:49
|
26.06.2019 - 04:21
|


