M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.06.2019 - 00:44
M.A.Rek: ttragelaf: Ringo: Květka Š.: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuji Vám všem za kondolenci a omlouvám se za způsobený šok. Naštěstí jste to pouze četli, já to i viděl. Ringo, je krásné, jak rozumíme překladu "tits" z angličtiny i latiny. Ale zuby v tom nejsou.
|
13.06.2019 - 21:51
Elisabeth.S: HuSTý asi můra z horka
chvilka noční dosti horká:-D |
13.06.2019 - 20:17
|
13.06.2019 - 17:32
Květka Š.: ST...
|
13.06.2019 - 17:02
byron: Sen to byl dozajista děsivý. Však co je děsivější, že svět už dospěl k těmto "transformacím"...či jak to popsat.
ST |
13.06.2019 - 12:53
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju, ale obávám se, že by to nebylo možné. Neboť:
Někteří z vás říkají: "Radost je větší než žal", a jiní říkají: "Ne, žal je větší." Já vám však pravím, že radost a žal jsou neodělitelné. Přichází společně, a usedne-li jeden z nich s vámi k vašemu stolu, pamatujte, že druhý spí ve vašem loži. Chalila Džibrána z knihy Prorok |
13.06.2019 - 12:34
Špáďa: Už ho nevotvírej a založ si novej a do něj ukládej vzpomínky na vše hezké. Ten pak otevři vždy, bude-li ti zas ouvej!
|
13.06.2019 - 10:48
Kapka: Sny jsou prima, někdy fuj,
příště do hezčího vpluj. |
13.06.2019 - 09:57
Ringo: Já jsem v sobe vzhledem k anotaci prece jen choval jiskricku nadeje, ze se objeví zuby. Ty - byt trebas i notne prozrané - by pro tebe byly asi lepsím nocním zázitkem. No, bohuzel...
|
13.06.2019 - 02:51
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuju.
|
13.06.2019 - 01:41
René Vulkán: má to spád
|
13.06.2019 - 01:38
|
13.06.2019 - 00:16
M.A.Rek: Romana Šamanka LadyLoba: vavaoko: ttragelaf: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju Vám všem za nahlédnutí do mého kufru a skvělé komentáře. A přeji Vám, ať ty vaše kufírky mohou být co nejmenší.
|
12.06.2019 - 09:53
ttragelaf: vzpomínky jsou retence
vzpomínky jsou opravdové pevné jako skála protože nejsou vymyšlené jsou tak reálné a tak přítomné jako židle, na které sedíme a nemůžeme ji popřít vzpomínky jsou dnešní a zítřejší židle nezapomenutelné nevytěsnitelné nezahoditelné ST |
12.06.2019 - 09:51
Kapka: Ach můj bože :-) kufr plný hoře, taky ho znám a zamykám. Moc pěkně výSTižné.
|
12.06.2019 - 07:01
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
11.06.2019 - 23:00
Psavec: Já jen ST.
|
11.06.2019 - 22:44
Psavec: ST*
|
11.06.2019 - 20:14
Lilith: Jo, máme je všichni, ale já svůj kufr zamknu a zahodím klíč... a snažím se zapomenout co v něm je... někdy to jde snadno, někdy hůř, ale přesvědčuji se, že vše vošklivé je zamčené... na nové vošklivé si možná pořídím nový kufr, snad bude hodně malinkej... jak pro panenky... ;-))
Skvěléééé počtení a k zamyšlenkÓznosti ST*** |
11.06.2019 - 19:55
|


