M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
14.06.2019 - 00:44
M.A.Rek: ttragelaf: Ringo: Květka Š.: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuji Vám všem za kondolenci a omlouvám se za způsobený šok. Naštěstí jste to pouze četli, já to i viděl. Ringo, je krásné, jak rozumíme překladu "tits" z angličtiny i latiny. Ale zuby v tom nejsou.
13.06.2019 - 21:51
Elisabeth.S: HuSTý asi můra z horka
chvilka noční dosti horká:-D
13.06.2019 - 20:17
Kajuta: strašný :)))

ST
13.06.2019 - 17:32
13.06.2019 - 17:02
byron: Sen to byl dozajista děsivý. Však co je děsivější, že svět už dospěl k těmto "transformacím"...či jak to popsat.
ST
13.06.2019 - 12:53
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju, ale obávám se, že by to nebylo možné. Neboť:

Někteří z vás říkají: "Radost je větší než žal", a jiní říkají: "Ne, žal je větší."
Já vám však pravím, že radost a žal jsou neodělitelné.
Přichází společně, a usedne-li jeden z nich s vámi k vašemu stolu, pamatujte, že druhý spí ve vašem loži.

Chalila Džibrána z knihy Prorok
13.06.2019 - 12:34
Špáďa: Už ho nevotvírej a založ si novej a do něj ukládej vzpomínky na vše hezké. Ten pak otevři vždy, bude-li ti zas ouvej!
13.06.2019 - 10:48
Kapka: Sny jsou prima, někdy fuj,
příště do hezčího vpluj.
13.06.2019 - 09:57
Ringo: Já jsem v sobe vzhledem k anotaci prece jen choval jiskricku nadeje, ze se objeví zuby. Ty - byt trebas i notne prozrané - by pro tebe byly asi lepsím nocním zázitkem. No, bohuzel...
13.06.2019 - 02:51
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuju.
13.06.2019 - 01:41
René Vulkán: má to spád
13.06.2019 - 01:38
ttragelaf: teď teda rozhodně
nevím
jestli usnu
jak mě to vyděsilo

okamžitě si vyhledám
Křemílka
13.06.2019 - 00:16
M.A.Rek: Romana Šamanka LadyLoba: vavaoko: ttragelaf: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju Vám všem za nahlédnutí do mého kufru a skvělé komentáře. A přeji Vám, ať ty vaše kufírky mohou být co nejmenší.
12.06.2019 - 09:53
ttragelaf: vzpomínky jsou retence
vzpomínky jsou opravdové
pevné jako skála
protože nejsou vymyšlené

jsou tak reálné a tak přítomné
jako židle, na které sedíme
a nemůžeme ji popřít

vzpomínky jsou dnešní a zítřejší židle
nezapomenutelné
nevytěsnitelné
nezahoditelné

ST
12.06.2019 - 09:51
Kapka: Ach můj bože :-) kufr plný hoře, taky ho znám a zamykám. Moc pěkně výSTižné.
12.06.2019 - 07:01
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
11.06.2019 - 23:00
Psavec: Já jen ST.
11.06.2019 - 22:44
Psavec: ST*
11.06.2019 - 20:14
Lilith: Jo, máme je všichni, ale já svůj kufr zamknu a zahodím klíč... a snažím se zapomenout co v něm je... někdy to jde snadno, někdy hůř, ale přesvědčuji se, že vše vošklivé je zamčené... na nové vošklivé si možná pořídím nový kufr, snad bude hodně malinkej... jak pro panenky... ;-))
Skvěléééé počtení a k zamyšlenkÓznosti
ST***
11.06.2019 - 19:55
Kajuta: Krásný..
aj s dovolením založím
ST
1 ... 212|213|214|215|216|217|218|219|220 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku