M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.06.2019 - 12:05
Ringo: Kdysi téz chodila procesí bezhlavá,
viditelná z velké dálky, tu detské copánky, tam hlava belavá, transparenty, trepetalky. Majstrstykem byla Letná, poradatel komanci, z tribuny zní slova vzletná, lid se blahem roztancí. Prý furt lepsí budou casy, zárukou je soudruh Rus, reagují ihned masy - “hurááá!!!” zarvou kvanta pus. |
19.06.2019 - 11:02
|
18.06.2019 - 19:28
Lilith: Povedené ujetí pera :-)
ST |
18.06.2019 - 09:46
M.A.Rek: Ringo: Ringo, to je úžasný. Ty jsi přesně popsal připravovanou důchodovou reformu: Od příštího roku můžou důchodci přecházet na červenou, a od přespříštího to budou mít povinné.
|
18.06.2019 - 09:40
M.A.Rek: Verena: Kapka: Dámy, děkuju. Podle komentářů soudím, že toto ujetí mého pera Vás snad i potěšilo...
|
18.06.2019 - 08:15
Verena: Tak ta mi teda dneska sedla, mám pusu jak kvákající žába (smích)-STéčko jak vyšité. Hlavně za ty kvetoucí blatníky, zelené klasy a dámu v přechodu :-)))))))))))))))))).
|
18.06.2019 - 00:04
Kapka: Nezdáš se mi přejetej :-) VlaSTně píšeš ojetej. A že péro jinam sjelo není na škodu :-)
|
17.06.2019 - 20:42
Ringo: Chodec dopad na zebru,
přejely ho radiálky, škoda nejen na žebru, embéčko už čadí z dálky. Dále rudnou bílé pruhy, z Marka bude mastný flíček, profrčelo auto druhý, nepřibrzdil žigulíček. (smajlík nemotory a nemotoristy) |
17.06.2019 - 18:47
M.A.Rek: ttragelaf: Psavec: Kajuta: byron: Děkuju za společnost s Gellnerem u píva.
Toto dílko vzniklo po místné kritice na Maso, prý mám být víc lyrický a méně cynický... |
17.06.2019 - 18:39
M.A.Rek: Gándhí: Kapka: J.F.Julián: Psavec: bameka: Lilith: Květka Š.: byron: vavaoko: ttragelaf: Děkuji Vám za pomoc při R&V (rozmazlovat a vracet) a za zavzpomínání.
|
17.06.2019 - 18:35
M.A.Rek: Psavec: Lilith: byron: Kajuta: Děkuji Vám všem za asistenci hledání mé duše. Ano Lilith, ve sračkách, především vlastních, na duši občas zapomínáme. To je na tom to morbidní.
|
17.06.2019 - 17:14
byron: Rozhodně jsem tebou pobaven byl....:-).
ST |
17.06.2019 - 16:39
Psavec: Zachutnala mi moc dobře, ST.
|
17.06.2019 - 15:40
Gándhí: eSTé ;)
|
17.06.2019 - 15:27
|
17.06.2019 - 13:07
|
16.06.2019 - 22:42
Kapka: Moc milé. ST
|
16.06.2019 - 21:14
J.F.Julián: Díky tvé básni jsem si zavzpomínal na děti...
St |
16.06.2019 - 20:07
Psavec: Povedené, ST.
|
16.06.2019 - 19:59
Psavec: Za ST.
|


