M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.07.2019 - 11:32
vavaoko: ST
|
09.07.2019 - 10:38
matousekKkrejca: Moc pěkná... ST*
|
08.07.2019 - 23:25
Špáďa: Každá strana si hájí tu svou malou pravdu tak úporně, až z ní udělá ostatním průjem.
|
08.07.2019 - 19:57
Kajuta: tichunké ST..
|
08.07.2019 - 13:15
Gándhí: ST...
|
08.07.2019 - 11:55
M.A.Rek: vavaoko: valerie: ttragelaf: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Díky Vám všem za návštěvu i zamyšlení. Valerie, snad právě pro Tvou pěknou úvahu a rozbor jsem to tak napsal...
|
08.07.2019 - 11:50
M.A.Rek: Lilith: Psavec: vavaoko: Gándhí: byron: Děkuju za návštěvu a bezva komentáře. Zdá se, že na hrdiny a pravdu máme podobný náhled. Připomnělo mi to i starý vtip od Hradeckého:
Pravda vítězí! Co je to pravda? Pravda je to, co vítězí! |
08.07.2019 - 00:16
matousekKkrejca: ST
|
07.07.2019 - 20:03
Lilith: Jo...
ST* |
07.07.2019 - 19:19
Psavec: ST.
|
07.07.2019 - 19:09
Psavec: Dám ST.
|
07.07.2019 - 19:05
vavaoko: ST
|
07.07.2019 - 17:25
byron: Jasné a srozumitelné...
ST |
07.07.2019 - 16:38
Květka Š.: ST***
|
07.07.2019 - 14:16
Elisabeth.S: Život mne naučil věřit jen sobě
a to pouze občas v této době:-(ESTÉ Tobě! |
06.07.2019 - 09:46
matousekKkrejca: ST
|
05.07.2019 - 23:08
valerie: hm, o nekritických láskách, orel nebo panna, ale což není krásné naprosto nekriticky milovat ať už cokoliv? Milovat a lpět na někom na něčem, trpět, brečet, rvát se za to ať je to jakkoliv špatné. Ne! máš pravdu člověk by nikdy neměl se snížit k něčemu takovému, být slepý, zaslepený. Taková láska je totiž i sobecká. Jasně nekritická láska je vlastně láska sobecká, láska slepá, láska kterou si myslíme že získáváme a přitom STrašně moc ztrácíme. Ztrácíme se sami sobě.
|
05.07.2019 - 20:12
Lilith: ST*
|
05.07.2019 - 17:46
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
05.07.2019 - 17:18
Květka Š.: ST...(:-)
|


