M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
05.07.2019 - 12:29
byron: provokativně neurážlivé...
ST
05.07.2019 - 11:31
Kajuta: ST
05.07.2019 - 10:03
vavaoko: Slib čehokoliv nic nestojí. Vše lze okecat. Jste si mně zvolili, tak trpte! Mám vše, co jsem chtěl.... Jen ta piha na tváři mě děsííí!!!
ST
05.07.2019 - 06:33
ttragelaf: ST

narcis...sociologický termín - Gilles Lipovetsky ... éra prázdnoty
04.07.2019 - 23:13
M.A.Rek: Psavec: Děkuju
04.07.2019 - 19:58
Psavec: ST
03.07.2019 - 20:04
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
03.07.2019 - 20:04
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
03.07.2019 - 19:55
Psavec: ST.
03.07.2019 - 19:54
Gándhí: tento svět lidským se zove
koSTi ctnoSTí však havran klove
a pravdu mají vítězové
03.07.2019 - 19:41
Psavec: Bezva, ST.
03.07.2019 - 19:02
Lilith: Myslím, že netřeba nic pilovat, z vlastní zkušenosti vím, že nejpůsobivější dílka vznikají právě tím, jak z nás náhle vyhřeznou, jsou syrová a pravdivá a v tom je ta síla
ST*
03.07.2019 - 16:56
byron: Souhlasím s kolegou vavaoko...u nich se uctívá "kult hrdiny". Je to jejich druhé pravoslavné náboženství.
Tvé dílko se mi líbí tak, jak je...!
ST
03.07.2019 - 11:11
vavaoko: To je o úhlu pohledu. Pro ně to veteráni nejspíš jsou. Pro nás je to jinak. Jsou to Rusáci. Nečekejme jakýkoliv náznak slušnosti, nebo pokory. Oni to vůbec neznají. Někteří jejich básníci, spisovatelé a hudební skladatelé tvoří výjimku, potvrzující pravidlo.
ST
03.07.2019 - 09:20
M.A.Rek: ttragelaf: René Vulkán: Děkuju za podnětné komentáře. Text pro případnou papírovou podobu určitě dopiluji (už jsem i začal), zde jej už ale nechým tak jak je, surový a syrový, jak ze mne spontálně vyvřel.

Vyjádřit jinak než básní by se měli jiní, ti volení. A až mne to u některých i překvapuje, že se vyjadřují, a i velmi ostře. Budiž jim to ke cti.
03.07.2019 - 08:21
ttragelaf: to mě omývej

soudruzi přijeli v noci
jako lupiči
v železných popelnicích s děly
a
my jsme měli holé ruce !!!'

oni ted´ budou váleční veteráni !!!

"Marku, rozhodně je obsah k zamyšlení....."



P.S.

K.H.Borovský psal podobně- neměl čas na "pilování"
¨
...... A ZKUSTE ŠÁHNOUT NA PRAHU !
říkal J.Seifert
03.07.2019 - 07:37
René Vulkán: Marku, rozhodně je obsah k zamyšlení.
Spíš by to ale chtělo vyjádřit jinak než básní a nebo báseň dopilovat.
02.07.2019 - 19:32
M.A.Rek: Lilith: Děkuju Lilith, asi to máme stejné.
02.07.2019 - 19:24
Lilith: Míjím stovky lidí denně, někdy vnímám, někdy ne... někdy jen pozoruji... ale jindy se zamýšlím, copak asi ty pohledy skrývají... ;-)
ST
02.07.2019 - 17:58
M.A.Rek: byron: Kajuta: Kapka: ttragelaf: valerie: Woria: Děkuju za soukodrcání a zahledění. Jak tak čtu komentáře, mnozí to znáte taky, co? Jen tak pro zajímavost... Má někdo to číslo? :O)
1 ... 204|205|206|207|208|209|210|211|212 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku