M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2019 - 09:55
Woria: Jo... Studánka ve stráni... ST :D
|
20.07.2019 - 09:15
M.A.Rek: byron: holátko: Kajuta: René Vulkán: Willow: Děkuji Vám všem za komentáře i názory. A zdravím Lumpa, možná někde s Bertou dovádí...
|
20.07.2019 - 09:12
|
20.07.2019 - 09:04
Gándhí: nejsu odborník na haiku
a formy mám STejnak na háku za to su amatér na dojetí ze slz tedy řvu: dobře Ty! jeSTli přijmeš můj návrh nabízím tři hvězdy navrch... |
19.07.2019 - 20:56
Kajuta: ST..
|
19.07.2019 - 17:16
|
19.07.2019 - 10:56
Willow: Zajímavé. Líbí se mi :-)
|
19.07.2019 - 10:52
holátko: Neodvážím se hodnotit,jestli je a nebo není,sám u sebe jsem věčně na pochybách.Ale přivolal jsi mi vzpomínky na Lumpa,psa z dětství a za to ti dík.
|
19.07.2019 - 00:39
René Vulkán: o haiku se taky snažím, tak vím, že to není jen tak
jen tak dál |
19.07.2019 - 00:06
M.A.Rek: Jeden z mých prvních nesmělých pokusů o haiku. Tak nesmělý, že ani nevím, jestli to skutečně haiku je.
Ty z Vás, kteří občas do haiku zavítáte, prosím o komentář, jestli v něm jsem i já, nebo s tím mám jít do háje. Díky. |
18.07.2019 - 19:46
M.A.Rek: Kajuta: Psavec: Děkuju. V telce ale asi byla jen ta v měsíčním prachu... ;O)
|
18.07.2019 - 19:44
M.A.Rek: valerie: Děkuju, to mne moc těší, jestli Tě to zaujalo a potěšilo. A to prý může "šlápota" potěšit jen chlapy... ;O)
|
18.07.2019 - 15:33
M.A.Rek: Gándhí: Květka Š.: Psavec: Díky Vám za zadrnčení.
|
18.07.2019 - 15:05
valerie: Hmmm, tak to mi neskutečně sedlo. A po přečtení popravdě si uvědomuji že jsem ráda za to kam patřím a kde šlapu, mohlo to být úplně jinak ST
|
18.07.2019 - 14:08
Psavec: Sledoval jsem to v telce, ST.
|
18.07.2019 - 13:47
Psavec: Rozeznělo ST.
|
18.07.2019 - 12:05
Kajuta: šlápotÓzní ST :)
|
18.07.2019 - 11:55
M.A.Rek: Ringo: Lilith: byron: Děkuju za návštěvu. Snad Vám byla chvíle s mou šlápotou příjemná. ;O)
|
18.07.2019 - 11:53
M.A.Rek: Hazentla: Děkuju. No právě. Jedna oslavovaná, druhá zatracovaná. A která je živější? Dnes je svět tak propojen, že jedna by bez té druhé nemohla být. A co je jiných podobných slovíček, jež stejně zní, a něco jiného je z ní. Třeba právo, styk, pravda, svoboda, bobek, panenka, kozička, lež...
|
18.07.2019 - 11:37
Hazentla: Moje spolužačka z VŠ jednou napsala fejeton (a bohužel ho nikde nepublikovala, odevzdala to jen jako zápočtovou práci) "Není pytlík jako Pytlík"....(bylo to teda hodně o Tolkienovi)
No, a není šlápota jako šlápota, zdá se :D |


