M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.07.2019 - 08:41
M.A.Rek: Elisabeth.S: Tak, tak, a jak málo někdy stačí... Děkuju.
|
30.07.2019 - 08:39
M.A.Rek: René Vulkán:
Skoro jako láska svrab dostane se pod kůži ale ani ten svrab neodhalí pod kůží skrytou duši Děkuju |
30.07.2019 - 08:32
René Vulkán: chtěl se se dostat
sám sobě pod kůži přemýšlel, nevěděl jak říkám mu pak tak se tím trap já bych použil svrab |
29.07.2019 - 22:53
Elisabeth.S: Taková drzoST po něm skákat jak to má chudák asi chápat:-D
|
29.07.2019 - 22:26
Elisabeth.S: HuSTý leč bolesti plné:-(
|
29.07.2019 - 20:18
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, ale spíš je to smutný než paráda. :O)
|
29.07.2019 - 10:31
Ringo: Nojo, nemuzeme se moc divit, ze jsme národ alkoholiku, kdyz uz v detství je to samej panák...
|
29.07.2019 - 09:11
Lilith: Skvělé hop hop a ST :-)
|
29.07.2019 - 08:59
byron: Jo jo, když zalovím v paměti...:-).
ST |
28.07.2019 - 23:34
Lilith: PARÁDA!
ST* |
28.07.2019 - 18:40
M.A.Rek: Květka Š.: Emma Wallace: Děkuju.
|
28.07.2019 - 17:44
Emma Wallace: PěknoST :-)
|
28.07.2019 - 08:52
M.A.Rek: Ringo: Psavec: Květka Š.: Kajuta: byron: Děkuju za návštěvu. S přáním nebučet, ani nebečet, ve slabých chvilkách.
|
28.07.2019 - 08:46
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Emma Wallace: Sladké, byť trošku ulepené, děkuju.
|
27.07.2019 - 23:37
Psavec: Bomba, ST
|
27.07.2019 - 23:24
byron: Možná, že když se tato společnost vrací k vyjadřovacím schopnostem prvotně pospolné společnosti, asi o dialogy nebude nouze...ST
|
27.07.2019 - 18:27
Květka Š.: .-)=ST
|
27.07.2019 - 18:20
Květka Š.: oj...to je za ST
|
27.07.2019 - 16:49
Psavec: Oj, ST.
|
27.07.2019 - 14:08
|


