M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
30.07.2019 - 08:41
M.A.Rek: Elisabeth.S: Tak, tak, a jak málo někdy stačí... Děkuju.
30.07.2019 - 08:39
M.A.Rek: René Vulkán:
Skoro jako láska
svrab dostane se pod kůži
ale ani ten svrab
neodhalí pod kůží skrytou duši

Děkuju
30.07.2019 - 08:32
René Vulkán: chtěl se se dostat
sám sobě pod kůži
přemýšlel, nevěděl jak

říkám mu pak
tak se tím trap

já bych použil
svrab
29.07.2019 - 22:53
Elisabeth.S: Taková drzoST po něm skákat jak to má chudák asi chápat:-D
29.07.2019 - 22:26
Elisabeth.S: HuSTý leč bolesti plné:-(
29.07.2019 - 20:18
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, ale spíš je to smutný než paráda. :O)
29.07.2019 - 10:31
Ringo: Nojo, nemuzeme se moc divit, ze jsme národ alkoholiku, kdyz uz v detství je to samej panák...
29.07.2019 - 09:11
Lilith: Skvělé hop hop a ST :-)
29.07.2019 - 08:59
byron: Jo jo, když zalovím v paměti...:-).
ST
28.07.2019 - 23:34
Lilith: PARÁDA!
ST*
28.07.2019 - 18:40
M.A.Rek: Květka Š.: Emma Wallace: Děkuju.
28.07.2019 - 17:44
Emma Wallace: PěknoST :-)
28.07.2019 - 08:52
M.A.Rek: Ringo: Psavec: Květka Š.: Kajuta: byron: Děkuju za návštěvu. S přáním nebučet, ani nebečet, ve slabých chvilkách.
28.07.2019 - 08:46
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Emma Wallace: Sladké, byť trošku ulepené, děkuju.
27.07.2019 - 23:37
Psavec: Bomba, ST
27.07.2019 - 23:24
byron: Možná, že když se tato společnost vrací k vyjadřovacím schopnostem prvotně pospolné společnosti, asi o dialogy nebude nouze...ST
27.07.2019 - 18:27
Květka Š.: .-)=ST
27.07.2019 - 18:20
Květka Š.: oj...to je za ST
27.07.2019 - 16:49
Psavec: Oj, ST.
27.07.2019 - 14:08
Kajuta: To je teda nášup :-)

ST
1 ... 195|196|197|198|199|200|201|202|203 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku