M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.07.2019 - 19:02
|
23.07.2019 - 10:22
vavaoko: ST
|
23.07.2019 - 09:28
Ringo: Chápu (aspon priblizne),
ze postávat pri blizne bezpecné tak zcela není, muze dojít k rozpustení a starostí más plnou hlavu, ze ses octnul v jiném stavu. |
23.07.2019 - 06:30
Kajuta: FantaSTiko
|
22.07.2019 - 20:05
M.A.Rek: Květka Š.:
Trenyrky červené pod kiltem správní chlapi nemají, to musíš na hrad, tam rudé trencle významně vlají... Děkuju. |
22.07.2019 - 19:57
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
22.07.2019 - 19:56
M.A.Rek: Květka Š.: Psavec: Děkuju.
|
22.07.2019 - 19:55
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
22.07.2019 - 19:55
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
22.07.2019 - 19:38
Psavec: Bezva, ST.
|
22.07.2019 - 17:01
Květka Š.: ...ST...
...a potom při schůzce se Skotem dozvím se co nosí pod kiltem? A to jako fakt? ...já asi hříšné myšlenky mám kouknu se pak se začervenám pod kiltem trenýrky červené zklamal mě dámy,né že ne... |
22.07.2019 - 16:50
Květka Š.: :)...ST...
|
21.07.2019 - 22:58
Psavec: Líbí, ST.
|
21.07.2019 - 22:43
Psavec: Povedený, ST.
|
21.07.2019 - 20:25
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: bameka: Gándhí: vavaoko: Děkuju v kostkách.
|
21.07.2019 - 20:23
M.A.Rek: Ringo: A nejhorší je být v kiltu s kýlou protažen pod kýlem... :O)
|
21.07.2019 - 20:13
Ringo: Určitě je lepší mít kilt než kýlu. :-)
|
21.07.2019 - 18:19
Lilith: Bezva :-)
ST |
21.07.2019 - 16:58
bameka: Co kdo nosí je mně celkem fuk, páč proti gustu... Já bych si to ale na sebe nevzal, vyjma nějaké sázky nebo maškarní akce. Dílko jako takové se mi však jeví zdařilým.
|
21.07.2019 - 16:28
Kajuta: ST
|


