M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2019 - 14:14
byron: Je škoda, že je tvůj dialog smyšlený...konec mohl být vcelku zajímavý...:-).
William Wallace by si zařval FREEDOM...:-).
ST
21.07.2019 - 12:16
M.A.Rek: byron: annav: Vláhodarné děkuju.
21.07.2019 - 11:56
annav: veľmi pekná báseň
21.07.2019 - 10:03
21.07.2019 - 09:06
Gándhí: hlavně, že se vše šťaSTně vysvětlilo ;)
21.07.2019 - 00:49
M.A.Rek: René Vulkán:
Ano, znamená to, že ano;
ne, v Jeseníkách jsem nebyl ani nepamatuju;
tedy ne;
tedy neptal;
tedy jsi to byl ty a mohu Ti odpovědět teď. Nosím tzv. český kilt http://www.kiltpocesku.cz/), dokonce s všitou kapsou, z lehčího materiálu vhodného pro léto, neb každý drůbežářský závod potvrdí, že vejce se mají, pokud možno, skladovat v chladu. Prvně jsem kilt otestoval asi před třemi lety, a ta volnost je skvělá a osvobozující (viz připravované dílko Pod kiltem kanárka nenajdeš). Kilt určitě doporučuji, ač jsem stydlivý introvert. Snad dávné keltské geny...
21.07.2019 - 00:30
René Vulkán: znamená - přibývá nás - to, že jej nosíš?
a jestli jo, nešels v něm cca před měsícem po Jeseníkách?
a jestli jo, nešels v něm z lesního bari směrem k Lipové?
a jestli jo, neptal se tě na to kolik stojí, kde se dá sehnat ... nějakej tlestej týpek?
a jestli jo, tak to sem byl já
20.07.2019 - 22:47
Ringo: Někdo je vláhomil, jiný spíš lahvomil... (střízlivý úsměv)
20.07.2019 - 22:45
byron: Je prostě fajn, že zase trochu zapršelo...i na modru:-).
ST
20.07.2019 - 22:16
M.A.Rek: valerie: Proti gustu... Pokud mohu být nápomocen... ;O)
20.07.2019 - 21:45
valerie: Aha a já když dovolíš si čtu o tom, o čem chci a je to krásná předSTava
20.07.2019 - 18:42
M.A.Rek: Lilith: Děkuju. Ty, a amatérka?
20.07.2019 - 18:40
M.A.Rek: Woria: vavaoko: holátko: Gándhí: Vláhodarné děkuju.
20.07.2019 - 18:39
M.A.Rek: Ringo: Děkuju, jsi prostě vláhomil.
20.07.2019 - 18:37
Ringo: Ze tvého dílka Na stráni nebudou čtenáři nas.áni. Tedy abych mluvil za sebe – já v žádném případě nebyl. :-)
20.07.2019 - 17:56
Lilith: ST od haiku amatérky ;-)
20.07.2019 - 15:21
Květka Š.: dobrý...ST
20.07.2019 - 15:15
Gándhí: jednosmyslně ST* ;)
20.07.2019 - 11:59
holátko: STudánek není nikdy dost.Čím víc života voda skrývá,tím je zdravější.
20.07.2019 - 10:02
1 ... 198|199|200|201|202|203|204|205|206 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku