M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2019 - 14:14
byron: Je škoda, že je tvůj dialog smyšlený...konec mohl být vcelku zajímavý...:-).
William Wallace by si zařval FREEDOM...:-). ST |
21.07.2019 - 12:16
M.A.Rek: byron: annav: Vláhodarné děkuju.
|
21.07.2019 - 11:56
annav: veľmi pekná báseň
|
21.07.2019 - 10:03
vavaoko: ST
|
21.07.2019 - 09:06
Gándhí: hlavně, že se vše šťaSTně vysvětlilo ;)
|
21.07.2019 - 00:49
M.A.Rek: René Vulkán:
Ano, znamená to, že ano; ne, v Jeseníkách jsem nebyl ani nepamatuju; tedy ne; tedy neptal; tedy jsi to byl ty a mohu Ti odpovědět teď. Nosím tzv. český kilt http://www.kiltpocesku.cz/), dokonce s všitou kapsou, z lehčího materiálu vhodného pro léto, neb každý drůbežářský závod potvrdí, že vejce se mají, pokud možno, skladovat v chladu. Prvně jsem kilt otestoval asi před třemi lety, a ta volnost je skvělá a osvobozující (viz připravované dílko Pod kiltem kanárka nenajdeš). Kilt určitě doporučuji, ač jsem stydlivý introvert. Snad dávné keltské geny... |
21.07.2019 - 00:30
René Vulkán: znamená - přibývá nás - to, že jej nosíš?
a jestli jo, nešels v něm cca před měsícem po Jeseníkách? a jestli jo, nešels v něm z lesního bari směrem k Lipové? a jestli jo, neptal se tě na to kolik stojí, kde se dá sehnat ... nějakej tlestej týpek? a jestli jo, tak to sem byl já |
20.07.2019 - 22:47
Ringo: Někdo je vláhomil, jiný spíš lahvomil... (střízlivý úsměv)
|
20.07.2019 - 22:45
byron: Je prostě fajn, že zase trochu zapršelo...i na modru:-).
ST |
20.07.2019 - 22:16
M.A.Rek: valerie: Proti gustu... Pokud mohu být nápomocen... ;O)
|
20.07.2019 - 21:45
valerie: Aha a já když dovolíš si čtu o tom, o čem chci a je to krásná předSTava
|
20.07.2019 - 18:42
M.A.Rek: Lilith: Děkuju. Ty, a amatérka?
|
20.07.2019 - 18:40
M.A.Rek: Woria: vavaoko: holátko: Gándhí: Vláhodarné děkuju.
|
20.07.2019 - 18:39
M.A.Rek: Ringo: Děkuju, jsi prostě vláhomil.
|
20.07.2019 - 18:37
Ringo: Ze tvého dílka Na stráni nebudou čtenáři nas.áni. Tedy abych mluvil za sebe – já v žádném případě nebyl. :-)
|
20.07.2019 - 17:56
Lilith: ST od haiku amatérky ;-)
|
20.07.2019 - 15:21
Květka Š.: dobrý...ST
|
20.07.2019 - 15:15
Gándhí: jednosmyslně ST* ;)
|
20.07.2019 - 11:59
holátko: STudánek není nikdy dost.Čím víc života voda skrývá,tím je zdravější.
|
20.07.2019 - 10:02
vavaoko: ST
|


