M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
27.07.2019 - 00:24
Ringo: Závěr je nabušen citoslovci,
však vyměň zvíře, chci to – ovci. ;-)
26.07.2019 - 23:20
Emma Wallace: ST ;-)
26.07.2019 - 10:16
Ringo: Český major přísně říká:
„Sofort jumping do rybníka!
Stovky chlapů v maskáčích
poslušně tam naskáčí.

...

Bohužel však vojska Nata
choleru maj natotata...

Dál se už asi nebudu komentátorsky špinit. :-)
25.07.2019 - 23:34
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Melounové, sladké, beznásledkové děkuju. :O)
25.07.2019 - 23:33
M.A.Rek: Ringo:
Hygienik kontrolu nezvládá,
stopla jej policie vojenská,
rybník zabavila armáda,
pro cvičení spojenecká.

Armádě jeho vody
líbí se se sinicí,
s rybníka hnědou vodou
krásný maskáč tvořící.
25.07.2019 - 20:18
byron: Klobouk dolů, pánové...z obyčejnýho průjmu si tady uděláte veršovanou přestřelku...muheeeeee. A rozhodně to není žádný průser...:-).
ST básni i komentům....:-)).
25.07.2019 - 20:12
Lilith: Před chvílí jsem obrmelouna kus zbaštila... ale vono to asi bude o něčem jiném... hihi ;-)
ST
25.07.2019 - 19:56
Kajuta: ST :))
25.07.2019 - 15:34
Květka Š.: ST...(:-)
25.07.2019 - 12:12
Ringo: Grupa už ví, co je hoře,
přejmenován rybník bude,
v Asii maj větší Rudé,
tady vzniká „Hnědé moře“.

Nejstarší z nich, moudrý Jeník,
úpě v průjmu otroctví,
chroptí temné proroctví:
„Podělá se hygienik.“
25.07.2019 - 10:00
M.A.Rek: Ringo:
Na kopečku nad rybníkem,
v křovinách u lopuchů,
nestihl to nejeden kmán.
Vznikl tam nad rybníkem,
pro všechny spěchající,
do vody prudký tobogan.

Díky Ringo, Tvé podmáslí dělá divy.
25.07.2019 - 09:40
Ringo: Potřebné rozříznutí půlek,
by dužnina se mohla ohlodávat,
k zapití kozí podmáslí.

Vnitřnostem to způsobilo úlek,
u lopuchů vznikl nával,
někteří šanci propásli...

(soucitný smajlík)
25.07.2019 - 00:15
M.A.Rek: Psavec: Děkuju :O)
24.07.2019 - 23:24
Psavec: Parádní, ST.
24.07.2019 - 17:22
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Modropomněnkově dě-KUK-ju.
24.07.2019 - 17:21
M.A.Rek: Ringo: Ringo, opět jsi nezklamal a udeřil hlavičkou o hřebíček. On je to opravdu tak trochu jiný stav. A jestli se nám podíváš do pomněnkově modrých kukadel, budeme i samotřetí...
24.07.2019 - 17:16
M.A.Rek: valerie: Milá Valerie, mohl bych s Tebou diskutovat, že vůbec nejde o pomíjivost, ale naopak nesmrtelnost a nekonečnost, možná i nekonečnou promiskuitu, ve velmi niterném vztahu a styku. Autora však bohužel ještě příliš neznám, a tak mám určité pochybnosti, co tím vůbec chtěl říct.

A tak s poděkováním zareaguji citátem většího znalce, než jsem sám:

Kdykoliv jsem odolal pokušení - bylo to krásné, ale když jsem mu podlehl - bylo to krásnější.
-- Heine
24.07.2019 - 13:52
valerie: popsal si nádherně pomíjivoST chtíče
23.07.2019 - 20:22
byron: Byť pouze virtuálně, však spojení jsem si užil...:-).
ST
23.07.2019 - 19:11
Lilith: BezvadnÓzo :-)
ST
1 ... 196|197|198|199|200|201|202|203|204 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku