M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.07.2019 - 00:24
Ringo: Závěr je nabušen citoslovci,
však vyměň zvíře, chci to – ovci. ;-) |
26.07.2019 - 23:20
Emma Wallace: ST ;-)
|
26.07.2019 - 10:16
Ringo: Český major přísně říká:
„Sofort jumping do rybníka! Stovky chlapů v maskáčích poslušně tam naskáčí. ... Bohužel však vojska Nata choleru maj natotata... Dál se už asi nebudu komentátorsky špinit. :-) |
25.07.2019 - 23:34
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Melounové, sladké, beznásledkové děkuju. :O)
|
25.07.2019 - 23:33
M.A.Rek: Ringo:
Hygienik kontrolu nezvládá, stopla jej policie vojenská, rybník zabavila armáda, pro cvičení spojenecká. Armádě jeho vody líbí se se sinicí, s rybníka hnědou vodou krásný maskáč tvořící. |
25.07.2019 - 20:18
byron: Klobouk dolů, pánové...z obyčejnýho průjmu si tady uděláte veršovanou přestřelku...muheeeeee. A rozhodně to není žádný průser...:-).
ST básni i komentům....:-)). |
25.07.2019 - 20:12
Lilith: Před chvílí jsem obrmelouna kus zbaštila... ale vono to asi bude o něčem jiném... hihi ;-)
ST |
25.07.2019 - 19:56
Kajuta: ST :))
|
25.07.2019 - 15:34
Květka Š.: ST...(:-)
|
25.07.2019 - 12:12
Ringo: Grupa už ví, co je hoře,
přejmenován rybník bude, v Asii maj větší Rudé, tady vzniká „Hnědé moře“. Nejstarší z nich, moudrý Jeník, úpě v průjmu otroctví, chroptí temné proroctví: „Podělá se hygienik.“ |
25.07.2019 - 10:00
M.A.Rek: Ringo:
Na kopečku nad rybníkem, v křovinách u lopuchů, nestihl to nejeden kmán. Vznikl tam nad rybníkem, pro všechny spěchající, do vody prudký tobogan. Díky Ringo, Tvé podmáslí dělá divy. |
25.07.2019 - 09:40
Ringo: Potřebné rozříznutí půlek,
by dužnina se mohla ohlodávat, k zapití kozí podmáslí. Vnitřnostem to způsobilo úlek, u lopuchů vznikl nával, někteří šanci propásli... (soucitný smajlík) |
25.07.2019 - 00:15
M.A.Rek: Psavec: Děkuju :O)
|
24.07.2019 - 23:24
Psavec: Parádní, ST.
|
24.07.2019 - 17:22
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Modropomněnkově dě-KUK-ju.
|
24.07.2019 - 17:21
M.A.Rek: Ringo: Ringo, opět jsi nezklamal a udeřil hlavičkou o hřebíček. On je to opravdu tak trochu jiný stav. A jestli se nám podíváš do pomněnkově modrých kukadel, budeme i samotřetí...
|
24.07.2019 - 17:16
M.A.Rek: valerie: Milá Valerie, mohl bych s Tebou diskutovat, že vůbec nejde o pomíjivost, ale naopak nesmrtelnost a nekonečnost, možná i nekonečnou promiskuitu, ve velmi niterném vztahu a styku. Autora však bohužel ještě příliš neznám, a tak mám určité pochybnosti, co tím vůbec chtěl říct.
A tak s poděkováním zareaguji citátem většího znalce, než jsem sám: Kdykoliv jsem odolal pokušení - bylo to krásné, ale když jsem mu podlehl - bylo to krásnější. -- Heine |
24.07.2019 - 13:52
valerie: popsal si nádherně pomíjivoST chtíče
|
23.07.2019 - 20:22
byron: Byť pouze virtuálně, však spojení jsem si užil...:-).
ST |
23.07.2019 - 19:11
Lilith: BezvadnÓzo :-)
ST |


