M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.07.2019 - 17:51
byron: Líbí se mi podnětné komentáře. A dozajista s tebou souhlasím. Víra sama o sobě se bez náboženství s přehledem obejde. A historie už ti za pravdu dala.
ST |
15.07.2019 - 17:04
M.A.Rek: Woria: Už nedávno jsem zde psal:
I mezi vírou v Boha a náboženstvím, jedno jakém, je rozdíl jako mezi aktem dívky a pietním státním aktem. Tedy, určitě buch to neházel na víru. Na náboženství ano, a historie mi asi dá za pravdu. Tak jako ctím víru, tak odmítám nauky o rozdílnosti pojetí víry. Víra osvobozuje, náboženství spoutává. Tobě velké díky za návštěvu a zamyšlení. |
15.07.2019 - 16:59
Květka Š.: ST---
|
15.07.2019 - 16:52
Woria: Úplně bych to asi neházela na náboženství... Je třeba vidět rozdíl mezi vírou a institucí. Jinak ST ;)
|
15.07.2019 - 13:48
M.A.Rek: valerie: Lilith: Kajuta: Gándhí: Elisabeth.S: byron: Děkuju za návštěvu a za krásná doplnění.
|
15.07.2019 - 13:01
Gándhí: vztah k sobě též neměl by jít v háj
bez jeho zdraví i oSTatní kulhaj sám o sobě však pramálem jeST jasná to zvěST |
15.07.2019 - 10:36
M.A.Rek: vavaoko: Kajuta: Děkuji. Souhlasím s komentářem, o to je to horší, když si nemagor důvody najde. Pokud se tím ovšem magorem nestává. Což "těm druhým" už ale může být jedno.
|
15.07.2019 - 09:31
|
15.07.2019 - 08:36
vavaoko: Je rozdíl mezi vírou v cokoliv a pominutím smyslů. Magor nepotřebuje ke krutostem žádný důvod.
ST |
14.07.2019 - 20:10
Kajuta: ST
Tak tak... |
14.07.2019 - 20:03
Lilith: Tak tak...
ST |
14.07.2019 - 14:23
byron: Ano...vždy to jsou dva. A je to fuška. Zadaří se?...nezadaří?...
ST |
14.07.2019 - 13:42
byron: Rozhodně to má něco do sebe...:-).
|
13.07.2019 - 23:05
M.A.Rek: Woria: vavaoko: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kajuta: byron: Díky moc za Vaše tipy i tipy.
|
13.07.2019 - 22:57
M.A.Rek: byron: Gándhí: Kajuta: Květka Š.: Lilith: matousekKkrejca: Psavec: vavaoko: Všem Vám v modrém, děkuju.
|
13.07.2019 - 22:55
M.A.Rek: Špáďa: Je to tak. Děkuju.
|
13.07.2019 - 22:53
M.A.Rek: valerie: Děkuju moc, ale drobátko přeháníš. Vždyť se červenám... :O)
|
13.07.2019 - 22:51
M.A.Rek: zenge: A operatéři se poperou ve snaze prosperovat... Díky za návštěvu. :O)
|
13.07.2019 - 22:41
M.A.Rek: valerie: Nikdy mi nepřišlo, že bys mohla mít omezenou inspiraci. Určitě nemáš. A děkuju. :O)
|
13.07.2019 - 22:30
valerie: hm, vztahy, jak píšeš jsou různorodé, no, nejvíc záleží na nás samotných jaké vztahy máme, závisí na tom co druhým ze sebe dáme :-) ST
|


