M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2019 - 22:26
valerie: využíváš skvěle češtiny, barevnoSTi slov, ta báseň je moudrá a i vtipná to se mi líbí
13.07.2019 - 22:26
Elisabeth.S: Vztahy jsou různé
tak jak lidi
některé krásné
jiné nezávidím;-)
ST!
13.07.2019 - 22:23
valerie: Wau, bereš inspiraci proSTě všude, jsi umělec, fakt, moc se mi to líbí, hlavně mám pocit že moje inspirace je dosti omezená, aspoň mé poslední básně, musím se napravit :-)
13.07.2019 - 11:32
zenge: já díky peru
dodnes v Peru
chodím týdně na operu;-)
ST
13.07.2019 - 09:03
M.A.Rek: byron: Gándhí: Kajuta: Lilith: Psavec: vavaoko: Děkuji Vám všem za návštvu. Byrone, neuplatnilo by se u básníků spíš pero a řízek, než perořízek?
13.07.2019 - 08:54
12.07.2019 - 19:55
Psavec: Velké ST.
12.07.2019 - 13:19
Gándhí: Pera má Franta, já mám ST* ;)
12.07.2019 - 08:25
vavaoko: Čučím, jak peroxid na peroně. STěpéro
11.07.2019 - 21:14
byron: Péra, pera...jo,jo.
Přes překážky ke hvězdám a dokud dýchám, doufám. Velmi podnětná motta.
Neopomíjejme též perořízek....:-).
ST
11.07.2019 - 20:03
Lilith: Čučím jak gauč z péra ;-)
ST*
11.07.2019 - 19:56
Kajuta: čučím, jak pero z gauča. :)

ST
10.07.2019 - 15:11
10.07.2019 - 15:03
Květka Š.: :)...ST...
09.07.2019 - 19:48
Psavec: Já tu inspiraci kradu, ST.
09.07.2019 - 19:30
Psavec: Za ST.
09.07.2019 - 19:19
Kajuta: ST :)
09.07.2019 - 18:45
Lilith: Bezva... ;-)
ST*
09.07.2019 - 16:59
byron: Dívám se, poslouchám, prožívám...a pak občas něco napíšu...:-).
ST
09.07.2019 - 12:14
Woria: V usínání, lidech a cizí tvorbě ;), ST
1 ... 202|203|204|205|206|207|208|209|210 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku