M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2019 - 22:26
valerie: využíváš skvěle češtiny, barevnoSTi slov, ta báseň je moudrá a i vtipná to se mi líbí
|
13.07.2019 - 22:26
|
13.07.2019 - 22:23
valerie: Wau, bereš inspiraci proSTě všude, jsi umělec, fakt, moc se mi to líbí, hlavně mám pocit že moje inspirace je dosti omezená, aspoň mé poslední básně, musím se napravit :-)
|
13.07.2019 - 11:32
|
13.07.2019 - 09:03
M.A.Rek: byron: Gándhí: Kajuta: Lilith: Psavec: vavaoko: Děkuji Vám všem za návštvu. Byrone, neuplatnilo by se u básníků spíš pero a řízek, než perořízek?
|
13.07.2019 - 08:54
matousekKkrejca: ST***
|
12.07.2019 - 19:55
Psavec: Velké ST.
|
12.07.2019 - 13:19
Gándhí: Pera má Franta, já mám ST* ;)
|
12.07.2019 - 08:25
vavaoko: Čučím, jak peroxid na peroně. STěpéro
|
11.07.2019 - 21:14
byron: Péra, pera...jo,jo.
Přes překážky ke hvězdám a dokud dýchám, doufám. Velmi podnětná motta. Neopomíjejme též perořízek....:-). ST |
11.07.2019 - 20:03
Lilith: Čučím jak gauč z péra ;-)
ST* |
11.07.2019 - 19:56
|
10.07.2019 - 15:11
Květka Š.: *ST*
|
10.07.2019 - 15:03
Květka Š.: :)...ST...
|
09.07.2019 - 19:48
Psavec: Já tu inspiraci kradu, ST.
|
09.07.2019 - 19:30
Psavec: Za ST.
|
09.07.2019 - 19:19
Kajuta: ST :)
|
09.07.2019 - 18:45
Lilith: Bezva... ;-)
ST* |
09.07.2019 - 16:59
byron: Dívám se, poslouchám, prožívám...a pak občas něco napíšu...:-).
ST |
09.07.2019 - 12:14
Woria: V usínání, lidech a cizí tvorbě ;), ST
|


