M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.08.2019 - 19:30
Ringo: I já patřím k té výrazné většině populace, která dává přednost souznění před soužením.
|
08.08.2019 - 17:15
byron: S takovouto poezií naprosto souzním...:-).
ST |
03.08.2019 - 18:16
Psavec: ST,
|
03.08.2019 - 18:06
Psavec: Za ST.
|
03.08.2019 - 12:44
Kajuta: ST
|
02.08.2019 - 10:17
M.A.Rek: byron: Kajuta: Lilith: Ringo: Děkuju.
|
02.08.2019 - 10:08
Lilith: :-) ST
|
02.08.2019 - 09:53
Lilith: ST
|
02.08.2019 - 08:57
Ringo: „Okluzní fronta od západu,
přeháňky s bouřkou u nožičky” Na zacátku to vypadalo, ze je tématem pojídání párku nekde u kiosku za ne zcela ideálních povetrnostních podmínek, pindík se vsak postaral o prekvapení. (jak uz to tak nekdy v zivote delává...) |
02.08.2019 - 08:53
byron: :-)
ST |
01.08.2019 - 09:58
M.A.Rek: Kajuta: Psavec: Hop, skok, děkuju.
|
01.08.2019 - 09:56
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
|
01.08.2019 - 00:09
Kajuta: ST
|
01.08.2019 - 00:05
|
31.07.2019 - 19:02
Psavec: Dám ST.
|
31.07.2019 - 16:24
vavaoko: ST
|
31.07.2019 - 12:08
Ringo: Komentík sem soupnu, i kdyz jsem mezitím zjistil, ze mne byron s oklepáním predebehl a nebudu nikterak originální.
Marku, ze tvého dílka jsem se pomerne rychle oklepal a zase mohu v podstate normálne fungovat. ;-) |
31.07.2019 - 09:32
M.A.Rek: valerie: Ringo: Lilith: Elisabeth.S: byron: Děkuju za pozastavení mezi děckama. Však to taky vzniklo při pozorování jich před hospůdkou. Děcka panáky skákali, fotříci házeli. Valerie, asi bychom byli překvapeni, že vedle ajfónů a ufónů najdou čas i na "retro". Když jsem byl kluk, nejraději jsem si hrál se starým kolovrátkem. Jednou to bylo kormidelní kolo, podruhé volant kamionu, potřetí těžařská věž... Dodnes mi jeho klapot zní v hlavě a je synonymem pro dětství.
|
31.07.2019 - 09:06
byron: Oklepal jsem se a dávám ST...
:-) |
31.07.2019 - 08:43
valerie: všechno co znám jsem se naučil v mateřské školce :-)...
Ale jinak mě to pobavilo i trochu rozesmutnělo, zajímalo by mě kolik dnešních dětí hraje třeba školku s míčem, skáče gumu, skáče paňáka, nebo spouSTu a spoustu dalších her, čáp ztratil čepičku...papeži, papeži kolik je hodin na věži :-) |


