M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
11.08.2019 - 21:18
M.A.Rek: Elisabeth.S: Bylo by mi potěšením. V první fázi... A díky.
11.08.2019 - 21:13
Elisabeth.S: Nepotkali jsme se?ST:-D
11.08.2019 - 20:56
Kajuta: ST :)
11.08.2019 - 17:57
Ringo: Přehnaný byl počin dívky,
přesvědčen jsem tutově,
Marek okem laskal křivky,
choval se holt pudově.

Zrakem bloudil po poprsí,
což se ženám někdy hnusí,
ať svůj odpor v sobě dusí,
vydržet to prostě musí. ;-)
11.08.2019 - 15:11
Govrid: Veselá příhoda... :)
11.08.2019 - 13:49
byron: Aj to je nemilé...pro pohled nevinný...:-).
ST
10.08.2019 - 19:54
Psavec: Zasloužené ST.
10.08.2019 - 10:12
valerie: Ach :-) ta láska nebeská...chvíli v pekle pak zas v ráji, nevěří kdo nepoznají, jednou na vrcholu pak zas v údolí, když ale padáš vždycky to bolí, musíš se naučit létat...ST
10.08.2019 - 07:26
Kajuta: Kamzičí ST :-)
10.08.2019 - 00:12
byron: ...hlavně nemyslet...:-)
ST.
09.08.2019 - 19:47
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Díky moc. :O)
09.08.2019 - 19:43
Psavec: Moc hezká, ST.
09.08.2019 - 17:23
byron: Vidím, že se díváš s otevřenýma očima...
A líbí se mi oba komentáře nade mnou!!
ST
09.08.2019 - 16:14
Květka Š.: ST...pěkný..:-)
09.08.2019 - 09:54
Ringo: „...třetí již prší den, já zřím vozy kropicí,
dva za sebou jak jedou silnicí louže kropící. „

Coze, jenom dva?! To je prece skandálne málo! Ale silne se obávám, ze si to zase nikdo nevypije...
09.08.2019 - 09:29
Kajuta: Orwellovský STát..
08.08.2019 - 23:57
M.A.Rek: Ringo: Kajuta: byron: Díky Vám za souznění.

Ringo, ze všeho, co začíná na "sou" je to soužení asi nejhorší. Zvlášť, když je to třeba na středním odborném učilišti.
08.08.2019 - 23:53
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
08.08.2019 - 23:52
M.A.Rek: Ringo: Psavec: Lilith: Kajuta: byron: Díky všem za studium ultrazvukového snímku. :O)
08.08.2019 - 23:44
Kajuta: Toť krásné!

ST
1 ... 193|194|195|196|197|198|199|200|201 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku