M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.08.2019 - 21:18
M.A.Rek: Elisabeth.S: Bylo by mi potěšením. V první fázi... A díky.
|
11.08.2019 - 21:13
Elisabeth.S: Nepotkali jsme se?ST:-D
|
11.08.2019 - 20:56
Kajuta: ST :)
|
11.08.2019 - 17:57
Ringo: Přehnaný byl počin dívky,
přesvědčen jsem tutově, Marek okem laskal křivky, choval se holt pudově. Zrakem bloudil po poprsí, což se ženám někdy hnusí, ať svůj odpor v sobě dusí, vydržet to prostě musí. ;-) |
11.08.2019 - 15:11
Govrid: Veselá příhoda... :)
|
11.08.2019 - 13:49
byron: Aj to je nemilé...pro pohled nevinný...:-).
ST |
10.08.2019 - 19:54
Psavec: Zasloužené ST.
|
10.08.2019 - 10:12
valerie: Ach :-) ta láska nebeská...chvíli v pekle pak zas v ráji, nevěří kdo nepoznají, jednou na vrcholu pak zas v údolí, když ale padáš vždycky to bolí, musíš se naučit létat...ST
|
10.08.2019 - 07:26
Kajuta: Kamzičí ST :-)
|
10.08.2019 - 00:12
byron: ...hlavně nemyslet...:-)
ST. |
09.08.2019 - 19:47
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Díky moc. :O)
|
09.08.2019 - 19:43
Psavec: Moc hezká, ST.
|
09.08.2019 - 17:23
|
09.08.2019 - 16:14
Květka Š.: ST...pěkný..:-)
|
09.08.2019 - 09:54
Ringo: „...třetí již prší den, já zřím vozy kropicí,
dva za sebou jak jedou silnicí louže kropící. „ Coze, jenom dva?! To je prece skandálne málo! Ale silne se obávám, ze si to zase nikdo nevypije... |
09.08.2019 - 09:29
Kajuta: Orwellovský STát..
|
08.08.2019 - 23:57
M.A.Rek: Ringo: Kajuta: byron: Díky Vám za souznění.
Ringo, ze všeho, co začíná na "sou" je to soužení asi nejhorší. Zvlášť, když je to třeba na středním odborném učilišti. |
08.08.2019 - 23:53
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
08.08.2019 - 23:52
M.A.Rek: Ringo: Psavec: Lilith: Kajuta: byron: Díky všem za studium ultrazvukového snímku. :O)
|
08.08.2019 - 23:44
|


