M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.08.2019 - 22:29
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
12.08.2019 - 22:28
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Květka Š.: Kajuta: byron: Děkuju Vám všem. :O)
|
12.08.2019 - 22:27
M.A.Rek: valerie: Děkuju. Naučíš mne to? ;O)
|
12.08.2019 - 22:26
M.A.Rek: Elisabeth.S: Děkuju. Jo, kdyby to tak vždy šlo...
|
12.08.2019 - 20:54
Lilith: Oj krásné :-)
ST |
12.08.2019 - 20:47
Lilith: ST***
|
12.08.2019 - 20:44
Lilith: ST nedrolivé ;-)
|
12.08.2019 - 20:36
Lilith: A vono prší furt a tak na tebe myslím, copa bude dál ;-)
Myslím, že ten pohled pro muže opravdu hezkým musí býti ;-) ST |
12.08.2019 - 20:25
Lilith: Skvěle napsané... taková tragedie... uf...
ST |
12.08.2019 - 19:36
Ringo: Jo, Jadran neznamená jenom veselé koupání a opalování se u jeho břehů... (Přečtu si o tom.)
|
12.08.2019 - 19:27
|
12.08.2019 - 17:50
Květka Š.: a bude pršet zase...ST
|
12.08.2019 - 17:46
Květka Š.: ST***
|
12.08.2019 - 17:11
byron: Kdysi jsem o tom četl. Myslím, že tam zemřelo kolem 250 lidí...velká tragédie.
Líbí se mi, jak jsi to popsal... ST |
12.08.2019 - 00:53
Gándhí: prší...
a soused chodí sadem s konví každej se diví jenom on ví že každá hoďka kropení vydělá na den topení ač promáčen je na nitku STará ocení kreditku ... prší (kredit Karel Plíhal) |
11.08.2019 - 22:14
Psavec: ST.
|
11.08.2019 - 21:37
Elisabeth.S: V opačném pořadí;-)ST!
|
11.08.2019 - 21:28
M.A.Rek: byron: Kajuta: Govrid: Děkuju.
|
11.08.2019 - 21:26
M.A.Rek: Ringo:
Jo, děvče, co se prsí, že krásná je a na odiv to dává, ta počítat s tím musí. Té nevadí pak ani kapky, ni na vlhké svahy pohledy, příjde, a na dohodu plesknou tlapky. |
11.08.2019 - 21:24
|


