M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.08.2019 - 17:16
Ringo: Žaluji na své pohlaví, že se k několika určitým situacím nepostavilo s dostatečnou mužskou pevností a přímostí. Zbaběle si nechalo ujít příležitost k proniknutí na místa, kde byla jeho návštěva a aktivita dokonce se vzrušením očekávána. (vyčítavý, leč právní kroky nezvažující smajlík)
|
15.08.2019 - 17:02
byron: Máš recht ogare...tož politujme oba...:-).
|
15.08.2019 - 14:55
Květka Š.: padající hvězdné eSTé...
|
15.08.2019 - 14:07
Gándhí: ST* (s létavicí)
|
15.08.2019 - 13:52
Kajuta: ST..
|
14.08.2019 - 23:30
M.A.Rek: valerie: Děkuju.
|
14.08.2019 - 22:58
valerie: ST
|
14.08.2019 - 21:34
M.A.Rek: byron: No jo, ale rudé hvězdy byly vždycky k podělání. Takovej ježek jenom k zapíchání.
|
14.08.2019 - 21:30
byron: Rozhodně ne...viděl jsem medvěda, co sežral ježka....:-).
|
14.08.2019 - 21:25
M.A.Rek: Elisabeth.S: Jéé, to je moc pěkný, děkuju. Až poletí, bude Ti přáno...
|
14.08.2019 - 21:23
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Děkuju a jsem rád, že i fftípek pobavil. Ale upřímně, není vám toho medvěda líto?
|
14.08.2019 - 21:21
M.A.Rek: Květka Š.: zenge: Děkuju. Hlavně jim bouchají saze, že je nikdo nemá rád...
|
14.08.2019 - 19:39
zenge: Rusům furt něco bouchá;-)
st |
14.08.2019 - 19:10
|
14.08.2019 - 17:38
byron: Kdo si ode mne něco přečetl, zná můj náhled na hvězdy. Tvé dílko se mi líbí a vtípek rozhodně pobavil:-).
ST |
14.08.2019 - 16:15
Květka Š.: Ách...ST
|
14.08.2019 - 15:50
Elisabeth.S: Když padaj hvězdy
nebe pláče obzor se zardí tíkne ptáče a za rohem, který tam snad není přichází s Perseidou krásné probuzení;-) Miluju hvězdné nebe, eSTé za krásné verše Tvé!! |
14.08.2019 - 13:02
|
14.08.2019 - 12:40
M.A.Rek: Hazentla: Děkuju, a rádo se stalo. :O)
|
14.08.2019 - 12:35
Hazentla: Přitáhl mne sem ten vtip :-) St a spešl bonus za vtip ☆
|


