M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.08.2019 - 07:54
Elisabeth.S: Krásně popsaná sklizeň obilí
ST! |
17.08.2019 - 01:33
M.A.Rek: sailorr: Děkuju, bylo mi potěšením.
|
16.08.2019 - 22:08
Elisabeth.S: byron: Taky žažila v Budějovicích , nebylo to pěkné:-(
Tenkrát jsem byla doST vyděšená:-\ |
16.08.2019 - 22:03
sailorr: ST
|
16.08.2019 - 21:50
M.A.Rek: Elisabeth.S: Děkuju. Hustě... ;O)
|
16.08.2019 - 21:30
Elisabeth.S: HuSTý jako vždy!;-)
|
16.08.2019 - 19:15
Psavec: Máš ST.
|
16.08.2019 - 17:21
byron: Zažil jsem to na dovolené v Jižních čechách...tenkrát.
ST |
16.08.2019 - 10:47
Ringo: V nekterých chvílích si jsou protiklady voda a ohen zatracene podobní - kdyz se z dobrých sluhu stanou zlými pány...
Asi patnáct metru pred rodným domem tece potok, nastestí ale nikdy nic spatného nevyvedl. |
16.08.2019 - 10:00
Kajuta: Uff.. ST
|
15.08.2019 - 20:17
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Gándhí: Hvězdné děkuju.
|
15.08.2019 - 20:15
M.A.Rek: xlps: Děkuju. V tu chvíli asi ani ti, kteří tam byli o své vůli.
|
15.08.2019 - 20:08
xlps: Umíme sestrojit věci, které umí nepředstavitelné, dokonce víc než jsme předpokládali, mysleme i na těch 118. Kolik z nich tam chtělo být?
A Tobě díky za vzpomínku. |
15.08.2019 - 19:54
Psavec: ST.
|
15.08.2019 - 19:23
M.A.Rek: Lilith: Děkuju Lilith.
Pokud jde o pohlaví, přiznám se, že já jsem rád i v tom druhým. ;O) |
15.08.2019 - 19:17
Lilith: Ženská nemusí obsluhovat jeřáb a chlap nemusí vyšívat, takovou rovnoprávnost bych nemusela ;-)
Ale kuchyně versus fotbal... obojí nemám ráda ;-)) Pokud jde o pohlaví, jsem v tom svém ráda ;-) Tobě ST :-) |
15.08.2019 - 17:37
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. :O)
|
15.08.2019 - 17:37
M.A.Rek: byron: Děkuju. No právě, wototugo.
|
15.08.2019 - 17:35
M.A.Rek: Ringo:
Ač stalo se ti, co se stalo, ač pramálo ti to za to stálo, líbí se mi tvůj optimismus, jak oželel jsi orgasmus. |
15.08.2019 - 17:21
byron: Každému bylo naděleno tak, jak naděleno bylo. Rozhodně nemám nic proti rovnoprávnosti...však v určitých limitech. Jsou jisté tradiční hodnoty, které se i v dnešní době zaslouží zachovat.
ST |


