M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
02.10.2019 - 17:52
byron: Ač nejsem kdovíjaký optimista, pokouším se v časech příštích zřít i světlé body...:-).
Tobě ST.
01.10.2019 - 16:19
Květka Š.: ...moc pěkné...ST...
01.10.2019 - 16:13
01.10.2019 - 15:17
01.10.2019 - 06:55
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuju za zasnění pod hvězdným nebem solí vonícího, za šumu vln, a s ní...
01.10.2019 - 06:51
M.A.Rek: Psavec: Kajuta: Elisabeth.S: Díky Vám za nahlédnutí i komentáře.
01.10.2019 - 06:49
M.A.Rek: Elisabeth.S: Děkuju.
30.09.2019 - 22:32
Psavec: Moc hezká. ST.
30.09.2019 - 22:26
Psavec: Máš to za ST.
30.09.2019 - 22:21
Elisabeth.S: Velmi pěkné rozhodně ST;-)
30.09.2019 - 22:12
Elisabeth.S: Za to, to STojí;-)
30.09.2019 - 21:54
Elisabeth.S: Krásné čtení.. miluji hvězdné nebe i vlny moří;-)ST!
30.09.2019 - 20:11
Kajuta: očista dočista
do čista

ST :)
30.09.2019 - 19:54
Kajuta: to je krásný. :)

ST
30.09.2019 - 18:53
Lilith: Jůůůů ;-)
ST
30.09.2019 - 13:50
byron: Parádní čtení...jeden by hnedle vyrazil na moře...:-).
ST
30.09.2019 - 11:19
vavaoko: Líbí. ST
30.09.2019 - 11:18
M.A.Rek: Ringo:
Nymfo-Manka?
To je jiná nymfa.
To jsi poplet,
pro pánajána,
Já na mysli měl
mořskou pannu
s takovou ploutví
s níž není třeba dana.
30.09.2019 - 11:09
M.A.Rek: Ringo: vavaoko: René Vulkán: Lilith: byron: Díky Vám za nahlédnutí i komentáře.
30.09.2019 - 11:08
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju za nahlédnutí. :O)
1 ... 166|167|168|169|170|171|172|173|174 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku