M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.09.2019 - 07:53
Kapka: ST - umíš se dívat, pěkné...
|
30.09.2019 - 00:22
Ringo: Kvůli malým divákům Večerníčka se za minulého režimu úzkostlivě tajilo, že je Rumcajsova Manka nymfa. ;-)
|
29.09.2019 - 23:39
|
29.09.2019 - 19:13
M.A.Rek: Ringo: Z tohoto čepu by ti nechutnalo... :O)
|
29.09.2019 - 18:15
Ringo: Já jen nesměle pípnu, že jsem čekal spíš epos o pípě. ;-)
|
29.09.2019 - 18:04
Květka Š.: **ST**
|
29.09.2019 - 17:59
Lilith: ST
|
29.09.2019 - 13:48
byron: To dozajista...ta očista za to stojí...:-).
ST |
29.09.2019 - 10:17
vavaoko: ST
|
29.09.2019 - 00:59
M.A.Rek: Ringo: To Tě šlechtí. Já jej vždy přinejmenším chápal, ale posledních asi pět let z nich mám pocit jako z výběrčích v Pyšné princezně.
|
29.09.2019 - 00:06
Ringo: Já jsem se z berňáku nikdy neosypal, ani mě z něho nevyrazili.
|
28.09.2019 - 23:05
|
28.09.2019 - 19:52
|
28.09.2019 - 19:44
|
28.09.2019 - 19:25
Lilith: Jujda
ST* |
28.09.2019 - 18:37
M.A.Rek: Kajuta: Psavec: Díky za veplutí.
|
28.09.2019 - 18:35
Psavec: Zlaté ST
|
28.09.2019 - 18:34
M.A.Rek: ankacabaprvni: byron: Elisabeth.S: Gándhí: Kajuta: Květka Š.: Lilith: Psavec: valerie: Díky Vám za pozastavení.
|
28.09.2019 - 17:45
M.A.Rek: Ringo:
Místo vyrážky z berňáku mi raději pomoz. Jak se správně píše použité souslovíčko: nato tata, nato-tata, či na to tata? A co to vlastně znamená? Odkud je původ? 1) kulomet kompatibilní v NATO 2) rychlý tříčtvrteční takt 3) zkomolená věta A co na to táta? 4) zkomolená věta A co na to ta, no ona? 5) kódové označení radisty NATO ve Varšavské smlouvě 6) jak táta uvidí maminu, tak jde rychle na to |
28.09.2019 - 17:27
|


