M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
11.11.2019 - 19:06
11.11.2019 - 16:13
byron: "Měsíční" dovolenou bych si rozhodně užil...:-)
...stejně jako tvou poezii...!!
ST
11.11.2019 - 09:35
M.A.Rek: Ringo: Jo, pominout se můžeš, minout se bez ní snad ne. ;O)
11.11.2019 - 09:25
Ringo: Marku, já jsem se ze tvé tvorby zatím jeste nepominul, ale cítím, ze uz to asi dlouho trvat nebude... ;-)
11.11.2019 - 04:46
Kapka: Zajímavě pěkné... ST
Člověk si pak řekne
- Ty měsíci stříbrojasný
ve tvém svitu je svět krásný...
Po obloze můžeš plout
jenom nesmíš pominout.
10.11.2019 - 22:47
Gándhí: nechceš-li pro jinou pohmoždit si hýždě
řiť se ty krajinou rychloSTí hlemýždě
10.11.2019 - 20:32
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, mezi třetí a čtvrtou v noci se krásně hraje...
10.11.2019 - 20:12
Lilith: Tady si někdo pěkně zas vyhrál ;-)
ST
10.11.2019 - 17:40
M.A.Rek: Ringo: Ajajajaj, zdá se, že jsem uhodil hlavičkou o hřebíček, Tebe asi nejvíc "zřiťošla" představa práce celý měsíc. Snad Tě uspokojí alespoň ta druhá část. Bude se jmenovat ...Měsíční dovolená.
10.11.2019 - 17:12
Ringo: Co dodat.. Nápadité? Důvtipné? Úchvatné? ne, naopak – nesmysl nejmíň na druhou! Dílko dokázalo náramně naštvat (no, dokonce navýsost nas.at).

Nezuř, nemyšleno naprosto doslova. ;-)
10.11.2019 - 13:44
byron: Pěkná hra se slovy...tak šup sem s druhou částí...:-).
ST
10.11.2019 - 13:31
M.A.Rek: valerie: Lilith: Květka Š.: Děkuju, milé dámy.
10.11.2019 - 13:09
10.11.2019 - 10:51
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
10.11.2019 - 10:49
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Děkuju.
09.11.2019 - 19:58
Kajuta: BUM..

ST..
09.11.2019 - 19:57
Kajuta: hodit si šálu.. no jejda..

ST
09.11.2019 - 11:32
M.A.Rek: vavaoko: Špáďa: Ringo: byron:
Děkuju. To se mi stalo ve čtvrtek, bylo spíš zářijově než listopadově. Po cyklostezce šel přede mnou kluk zírající do mobilu. Snad mu opravdu přišla dobrá zpráva od nějaké baby, protože v okamžiku kdy jsem ho míjel rozpažil a začal tančit. Naštěstí to pro oba bylo spíš leknutí, než střet.
A o kus dál jedu kolem zaparkovaných aut. Najednou se jedny dveře otevřely, vystoupil pugét a za ním chlap. Pak jen v rychlém sledu brzdy, ksicht v pugétu, pugét v chlapovi a chlap opět zapasovaný v autě. I zde naštěstí bez vážnějších následků. Nejvíc pomuchlaná byla kytka. Chlap musel být hodně zamyšlený, když se ani nepodíval do zrcátka při vystupování z auta.
08.11.2019 - 19:40
Ringo: Kolař brejlí do displeje,
jednoznačně láskou toká,
milý chodče, zle je, zle je,
přijde chvilka velmi horká.
První – v hlavě ňadříčka,
tebe čeká sádřička…
08.11.2019 - 18:01
1 ... 154|155|156|157|158|159|160|161|162 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku