M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.11.2019 - 19:06
vavaoko: ST
|
11.11.2019 - 16:13
|
11.11.2019 - 09:35
M.A.Rek: Ringo: Jo, pominout se můžeš, minout se bez ní snad ne. ;O)
|
11.11.2019 - 09:25
Ringo: Marku, já jsem se ze tvé tvorby zatím jeste nepominul, ale cítím, ze uz to asi dlouho trvat nebude... ;-)
|
11.11.2019 - 04:46
Kapka: Zajímavě pěkné... ST
Člověk si pak řekne - Ty měsíci stříbrojasný ve tvém svitu je svět krásný... Po obloze můžeš plout jenom nesmíš pominout. |
10.11.2019 - 22:47
Gándhí: nechceš-li pro jinou pohmoždit si hýždě
řiť se ty krajinou rychloSTí hlemýždě |
10.11.2019 - 20:32
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, mezi třetí a čtvrtou v noci se krásně hraje...
|
10.11.2019 - 20:12
Lilith: Tady si někdo pěkně zas vyhrál ;-)
ST |
10.11.2019 - 17:40
M.A.Rek: Ringo: Ajajajaj, zdá se, že jsem uhodil hlavičkou o hřebíček, Tebe asi nejvíc "zřiťošla" představa práce celý měsíc. Snad Tě uspokojí alespoň ta druhá část. Bude se jmenovat ...Měsíční dovolená.
|
10.11.2019 - 17:12
Ringo: Co dodat.. Nápadité? Důvtipné? Úchvatné? ne, naopak – nesmysl nejmíň na druhou! Dílko dokázalo náramně naštvat (no, dokonce navýsost nas.at).
Nezuř, nemyšleno naprosto doslova. ;-) |
10.11.2019 - 13:44
byron: Pěkná hra se slovy...tak šup sem s druhou částí...:-).
ST |
10.11.2019 - 13:31
M.A.Rek: valerie: Lilith: Květka Š.: Děkuju, milé dámy.
|
10.11.2019 - 13:09
vavaoko: ST
|
10.11.2019 - 10:51
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|
10.11.2019 - 10:49
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Děkuju.
|
09.11.2019 - 19:58
|
09.11.2019 - 19:57
|
09.11.2019 - 11:32
M.A.Rek: vavaoko: Špáďa: Ringo: byron:
Děkuju. To se mi stalo ve čtvrtek, bylo spíš zářijově než listopadově. Po cyklostezce šel přede mnou kluk zírající do mobilu. Snad mu opravdu přišla dobrá zpráva od nějaké baby, protože v okamžiku kdy jsem ho míjel rozpažil a začal tančit. Naštěstí to pro oba bylo spíš leknutí, než střet. A o kus dál jedu kolem zaparkovaných aut. Najednou se jedny dveře otevřely, vystoupil pugét a za ním chlap. Pak jen v rychlém sledu brzdy, ksicht v pugétu, pugét v chlapovi a chlap opět zapasovaný v autě. I zde naštěstí bez vážnějších následků. Nejvíc pomuchlaná byla kytka. Chlap musel být hodně zamyšlený, když se ani nepodíval do zrcátka při vystupování z auta. |
08.11.2019 - 19:40
Ringo: Kolař brejlí do displeje,
jednoznačně láskou toká, milý chodče, zle je, zle je, přijde chvilka velmi horká. První – v hlavě ňadříčka, tebe čeká sádřička… |
08.11.2019 - 18:01
vavaoko: ST
|


