M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.12.2019 - 05:14
ttragelaf: ?nenítaminotaj?
|
03.12.2019 - 23:25
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. :O)
|
03.12.2019 - 23:23
M.A.Rek: byron: Kajuta: Děkuju (raději bez tečky)
|
03.12.2019 - 23:22
M.A.Rek: Psavec: Joj, děkuju šestinásobně. :O)
|
03.12.2019 - 20:56
|
03.12.2019 - 19:00
Psavec: ST.
|
03.12.2019 - 18:49
Psavec: ST.
|
03.12.2019 - 18:48
Psavec: ST
|
03.12.2019 - 18:41
Psavec: ST.
|
03.12.2019 - 18:33
Psavec: ST.
|
03.12.2019 - 18:28
Psavec: ST.
|
03.12.2019 - 17:20
byron: Ju...celkem čistej průstřel...:-).
ST |
03.12.2019 - 15:10
Květka Š.: ST...
|
03.12.2019 - 09:54
M.A.Rek: Ringo: vavaoko: ttragelaf: Pánové, děkuji za návštěvu. Myslím, že před takovou tečkou dáte přednost pomlčce mezi Alt+060 a Alt+062.
|
03.12.2019 - 09:49
M.A.Rek: Ringo: Třezalka tečkovaná je v pořádku, ta je na nervy a stres, tu občas potřebujeme všichni. A pokud i přesto třást se strachem budeš, dej si třezalku tečkovanou. :O)
|
03.12.2019 - 09:39
Ringo: Já jsem kdysi uzíval lék vyrobený z trezalky teckované. (trochu se ted tresu strachem, ze je muj komentár nevhodný a ty se na mne budes zlobit)
|
03.12.2019 - 09:16
vavaoko: Zcela zásadní tečka.
ST |
03.12.2019 - 04:41
|
02.12.2019 - 22:54
M.A.Rek: Kajuta: Lilith: Děkuju za nahlédnutí. Snad ne do budoucnosti...
První dvě sloky jsem si před nedávnem prožil, a advent v dohledu mne inspiroval k dalším. Snad je to jen úlet fantazie, ale zebe z něj... |
02.12.2019 - 22:48
M.A.Rek: byron: Kajuta: Lilith: ttragelaf: vavaoko: Ladné, něžné a hebké děkuju za náfštěfu. :O)
|


