M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.03.2020 - 22:38
Kajuta: ST :)
|
10.03.2020 - 22:11
Tara: Děravá tvá báseň není, je jen samé překvapení :-) ST
|
10.03.2020 - 21:27
M.A.Rek: byron: Kajuta: Kapka: Lilith: Psavec: René Vulkán: Tara: Díky Vám všem za nahlédnutí, komentáře i veršíky.
|
10.03.2020 - 21:25
M.A.Rek: Kajuta: Lilith: Díky za nahlédnutí i zamyšlení.
|
10.03.2020 - 21:24
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
10.03.2020 - 19:35
Psavec: Bezva, ST.
|
10.03.2020 - 19:05
Lilith: Parádní počtení :-)
ST* |
10.03.2020 - 18:56
Lilith: Zamyšlenkové ST
|
10.03.2020 - 18:46
Lilith: ST*
|
10.03.2020 - 18:39
Ringo: Sakra, tím posledním řádkem jsi mi sebral komentář... i když já se chystal být pozitivní a napsat, že uděláš...
|
10.03.2020 - 18:37
Lilith: Moc fajn téma...
ST |
10.03.2020 - 17:14
byron: Díru možná ne, ale ST máš zaslouženě...:-).
|
09.03.2020 - 22:02
Kajuta: ST
|
09.03.2020 - 22:01
Kajuta: ST
|
09.03.2020 - 20:37
Kapka: ST
Do kalného rána koukáš jako vrána, když se slunce usměje naděje tě zahřeje, z vrány dělá slavíčka v hlavě zazní písnička: https://www.youtube.com/watch?v=DTe16tlAph8 |
09.03.2020 - 18:54
|
09.03.2020 - 18:39
M.A.Rek: Ringo: Mno, jestli to při orbě v časném ránu nebyla spíš křeč... :o)
|
09.03.2020 - 16:57
René Vulkán: Ringo: pod pás rána
od cikána nebyla nečekána ve vztazích s nimi plavu že mám vyholenou hlavu |
09.03.2020 - 16:48
Psavec: Dám ST.
|
09.03.2020 - 16:19
M.A.Rek: vavaoko: Tara: Ringo: Psavec: Květka Š.: Kapka: Gándhí: byron: Díky všem za návštěvu a skvělé komentáře i zajímavé názory.
|


