M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
10.03.2020 - 22:38
Kajuta: ST :)
10.03.2020 - 22:11
Tara: Děravá tvá báseň není, je jen samé překvapení :-) ST
10.03.2020 - 21:27
M.A.Rek: byron: Kajuta: Kapka: Lilith: Psavec: René Vulkán: Tara: Díky Vám všem za nahlédnutí, komentáře i veršíky.
10.03.2020 - 21:25
M.A.Rek: Kajuta: Lilith: Díky za nahlédnutí i zamyšlení.
10.03.2020 - 21:24
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
10.03.2020 - 19:35
Psavec: Bezva, ST.
10.03.2020 - 19:05
Lilith: Parádní počtení :-)
ST*
10.03.2020 - 18:56
Lilith: Zamyšlenkové ST
10.03.2020 - 18:46
Lilith: ST*
10.03.2020 - 18:39
Ringo: Sakra, tím posledním řádkem jsi mi sebral komentář... i když já se chystal být pozitivní a napsat, že uděláš...
10.03.2020 - 18:37
Lilith: Moc fajn téma...
ST
10.03.2020 - 17:14
byron: Díru možná ne, ale ST máš zaslouženě...:-).
09.03.2020 - 22:02
Kajuta: ST
09.03.2020 - 22:01
Kajuta: ST
09.03.2020 - 20:37
Kapka: ST
Do kalného rána
koukáš jako vrána,
když se slunce usměje
naděje tě zahřeje,
z vrány dělá slavíčka
v hlavě zazní písnička:
https://www.youtube.com/watch?v=DTe16tlAph8
09.03.2020 - 18:54
Ringo: René Vulkán: Přemek měl hřívu,
nepatřil k Rómům,
okouzlil Líbu,
chtěla ho domů.
09.03.2020 - 18:39
M.A.Rek: Ringo: Mno, jestli to při orbě v časném ránu nebyla spíš křeč... :o)
09.03.2020 - 16:57
René Vulkán: Ringo: pod pás rána
od cikána
nebyla nečekána

ve vztazích s nimi plavu
že mám vyholenou hlavu
09.03.2020 - 16:48
Psavec: Dám ST.
09.03.2020 - 16:19
M.A.Rek: vavaoko: Tara: Ringo: Psavec: Květka Š.: Kapka: Gándhí: byron: Díky všem za návštěvu a skvělé komentáře i zajímavé názory.
1 ... 122|123|124|125|126|127|128|129|130 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku