M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.08.2020 - 14:31
Květka Š.: ...dobrý...(:-)
|
28.08.2020 - 13:14
Lilith: Pobavila báseňka i komenty... moc fajn letní atmosféra... hihi :-)
|
28.08.2020 - 10:33
M.A.Rek: René Vulkán:
To chlubíš se, či je to jen marný povzdech? Že ti visí pod převisy, či že pod převisy visí? Ne, nechci to vědět, mohl by mi dojít dech. Prý na tom nic nezávisí, visí-li pod převisy, a pod převisy jako pod oponou můžeš hrát i s věšáčkem velké divadlo nadšen a rád. |
28.08.2020 - 09:55
|
27.08.2020 - 09:38
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Ringo: René Vulkán: Lilith: divoženka1: Díky všem za setkání na cestě. ;o)
|
27.08.2020 - 04:00
|
26.08.2020 - 07:31
ttragelaf: Trumpovi hrají kulečník.
- Co to děláte ?, ptá se novinář. - Hrajeme kulečník, povídá Ivanka. ....Koule jsou národní státy, víte ? - To vím, ale máte to celé pod vodou. ...Sotva se to hýbou. - No, však nás to už moc nebaví. |
25.08.2020 - 20:41
Lilith: Vše je na světě pomíjivé, tak si to tady hezky užijme, dokud a pokud to jde...
|
25.08.2020 - 20:27
Ringo: Ty ještě provedeš tisíce vohozů,
než budeš předaný havranům k vodvozu… ;-) |
25.08.2020 - 10:02
vavaoko: Se mi to líbí. Ale můžeme jen věřit.
|
24.08.2020 - 23:37
|
24.08.2020 - 22:54
M.A.Rek: drsnosrstej kokršpaněl: Jinak, a i lépe, lze napsat úplně vše, včetně toho nejdokonalejšího. Natož tohle. To Ti musím dát za pravdu. Rád Ti to přenechám na dovaření, dodušení, dosmažení... Díky za nahlédnutí do kuchyně. ;o)
|
24.08.2020 - 22:48
M.A.Rek: Hazentla: Neboj, cibuli k pláči nedonutím. Děkuju za nahlédnutí. ;o)
|
24.08.2020 - 22:46
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Lilith: Ringo: vavaoko: Psavec: Paulmatthiole: Díky za nahlédnutí a Ringovi za doplnění. ;O)
|
22.08.2020 - 21:59
Hazentla: Připomnělo mi to vtip o tom, jak když krájí cibuli Chuck N., cibule pláče :)
|
22.08.2020 - 21:23
drsnosrstej kokršpaněl: obsahem dobrý nápad, zpracovat by se to téma ale dalo asi i líp, rytmičtěji
|
21.08.2020 - 08:40
Kajuta: Rád jsem si ji přečetl, vrstvu po vrstvě
:-) |
20.08.2020 - 14:25
Květka Š.: ...při krájení na kostičky uroní se i slzičky..
|
19.08.2020 - 19:51
|
18.08.2020 - 18:50
Lilith: ParádnÓzní ;-) až slzénku jsem utrousila... ;-)
|


