Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
24.01.2012 - 09:24
E.T.Jane: Tvé verše čtou se tuze dobře..vždy poradit umíš moudře:)Dávno odpuštěno má..kde dnes čaruje jen vítr možná zná:))Děkuju!
|
24.01.2012 - 09:22
Určitě se dívá.St za hloubku těch veršů:)
|
24.01.2012 - 09:19
Krásné:)
|
24.01.2012 - 09:18
A povedlo!
|
24.01.2012 - 09:17
No moc pěkná, výpravná:)ST a vítej!
|
24.01.2012 - 09:13
Bude líp:)
|
24.01.2012 - 09:12
Při tvých básničkách se pít nesmí:))ST
|
24.01.2012 - 09:10
HuSTej, dobrej, šikovnej..a to už stačí aby jsi se nemusel červenat:))
|
24.01.2012 - 09:04
Příjemné pohoupání:))ST
|
24.01.2012 - 09:01
...další krásnoST:)!
|
24.01.2012 - 09:00
Moc dobře napsané:)
|
24.01.2012 - 08:58
To bolí:(ST
|
24.01.2012 - 08:53
To doufám..není o tobě!Jinak velice silné..st
|
24.01.2012 - 08:50
Ta se ti mooc povedla ST:)
|
24.01.2012 - 08:48
Krásné verše pro krásnou lištičku
co nosí na tričku bělavou lebčičku to já bohužel nemám aspoň si tedy pustím Valley Of The Sun:))Krásně píšeš příběhy i básně!ST |
24.01.2012 - 08:39
Trefila jsi do pocitů, přímo osobních....St za tu překrásnost ve verších:)!!!
|
24.01.2012 - 08:37
Nádherné verše, krásný obrázek St i pro přítele Vladimíra:)
|
24.01.2012 - 08:34
Bíša: Děkuju, že čteš:))
|
23.01.2012 - 18:38
St:)Nevzrušeně...chichi.
|
23.01.2012 - 18:36
jak krasohled i ty záři z dětství máš
tak krásně, bystře hleď ať si ji uchováš:))ST..nelze jinak! |


