Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
25.01.2012 - 13:54
WhiteSkull: vím, jen nevím co s tím:(Děkuju:))
|
25.01.2012 - 13:29
vodnar: No jo..něco jsem zaslechla:))
|
25.01.2012 - 13:06
St a bez rozmyšlení:)
|
25.01.2012 - 13:03
ano...
|
25.01.2012 - 13:02
ST
|
25.01.2012 - 12:42
Krásné ohřívání:)
|
25.01.2012 - 12:26
Suprovka tvoje verše i film...pamatuji si ho!
|
25.01.2012 - 12:19
Hračičko:)ST
|
25.01.2012 - 11:11
Pěkné:)
|
25.01.2012 - 11:04
Každé tvoje pokračování je pohádkové:))
|
25.01.2012 - 10:41
Krásné malování, milování:)
|
25.01.2012 - 10:35
Noo tedy..a hned je líp:)ST
|
25.01.2012 - 10:24
Modrá je dobrá jest možná klišé..ať se nám všem dobře píše:))Krásně jsi to napsala!Cítím to taky tak:)
|
25.01.2012 - 10:22
Tvrdá realita:(Pěkně napsaná:)
|
25.01.2012 - 10:18
..z hromádky popela:)Vítej!
|
25.01.2012 - 10:16
Moc pěkné..ST
|
25.01.2012 - 10:11
ty nikdy nezklameš ST
|
25.01.2012 - 10:04
Hodně dobrý:)
|
25.01.2012 - 10:03
ST
|
25.01.2012 - 10:02
Vůbec těžkopádná..skvělá:)
|


