Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
24.01.2012 - 12:59
Životní hry...St
|
24.01.2012 - 12:57
s.e.n: Děkuji:))
|
24.01.2012 - 12:51
BoleSTivé..
|
24.01.2012 - 12:45
Pravda..St:)
|
24.01.2012 - 12:45
Kars: Děkuju zlatíčko
vábí mne sluníčko...už běžííím:) |
24.01.2012 - 12:42
Tak toto je hodně moc dobré:))ST
|
24.01.2012 - 12:33
vodnar: Mám radost:))Díky!
|
24.01.2012 - 12:13
Tedyyy moc hezké:))
|
24.01.2012 - 12:12
Tomáš: rovnou za nosem:))Děkuju!
|
24.01.2012 - 11:10
Kajuta: Ty nejsi náhodou časoprostorotechnik?Děkuji za návštěvu:))
|
24.01.2012 - 10:57
nejsembásník: Děkuju..potěšilo:))
|
24.01.2012 - 10:56
zelená víla: enigman: Ke světlu ráda za světlem poznání určitě:)Na tunel snad ještě zbývá čas:)))Děkuju Vám:))
|
24.01.2012 - 10:50
ttragelaf: To je hodně dobrý koment:)Děkuji, jen divně to píše:))
|
24.01.2012 - 10:33
carodejka: mno jo příbuzná viď:))Jaký to je pocit umět čarovat:))Děkuju ti, že jsi se zastavila!
|
24.01.2012 - 10:32
Jééé to bude mela..krabice se rozechvěla:))
|
24.01.2012 - 10:25
a sladké sny:)
|
24.01.2012 - 09:46
Často jdu a nevím kam...vlastně pořád:)
|
24.01.2012 - 09:41
Určitě to byla předplacená encyklopedie a ne komiks?ST..jinak to nejde.Nikdy tě nepochopím..tedy úplně:))
|
24.01.2012 - 09:35
Každému většinou zbydou jen vzpomínky
na naše miláčky v očích plamínky:(Dobře znám...St |
24.01.2012 - 09:31
Jiparo: Moc dík za odkaz..ráda jsem si tu písničku připomněla:))
|


