Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
30.01.2012 - 09:04
Hmm dobře napsané:)
|
30.01.2012 - 09:03
Pohladím ty potůčky soli
proč zeptám se poprvé láska v srdci tak trvale bolí:)ST za verše, st za krásný obrázek! |
30.01.2012 - 08:58
s.e.n: :)))
|
30.01.2012 - 08:56
Každá by si zasloužila jednoho takového:)ST
|
30.01.2012 - 08:46
Jooo ten pěknej mužskeeej svět:)
|
30.01.2012 - 08:45
s.e.n: Moc děkuje sne a věř radost mám vždy když mne čteš:))
|
30.01.2012 - 08:40
jc senior: Bíša: Moc díky:)
|
30.01.2012 - 08:38
hloubavá: Jezevčíkům navzdor do hor prchám...dokud smrádek nevyprchá..vrána to je pěkná mrcha..pošlu pohled:)Dík!
|
30.01.2012 - 08:35
Javavia: Už néééé..tedy možná malinko:))Dík
|
29.01.2012 - 19:30
To si přeješ dobře:)ST moc pěkné!!
|
29.01.2012 - 19:08
Suprovka...ty uspěješ všude:)))
|
29.01.2012 - 19:03
Pěkně doma v teplíčku..nenabiješ si tlamičku, zadničku:)))
|
29.01.2012 - 18:56
To je moooc pěkné!Vítej:)
|
29.01.2012 - 18:50
Pěkné:)
|
29.01.2012 - 18:50
Berte, berte..ST
|
29.01.2012 - 18:48
ve skalách viklanů...hlídat Vás budu..také tam zůstanu:))ST
|
29.01.2012 - 17:38
Bez bot nejlépe se ťape..kdo poznal, ten chápe:)ST
|
29.01.2012 - 17:12
Zatoulané štěňátko..získá srdce za krátko:))Moc pěkné..ST!
|
29.01.2012 - 17:10
Smutné:(Ovšem opět moc dobře napsané:))ST
|
29.01.2012 - 16:02
Auva:(ST
|


