Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
27.01.2012 - 12:35
A díval jsi se jí na hlavu?
|
27.01.2012 - 12:26
WAYWARD: ono kyvadlo a ty trojky víš vlastně...joo už držím, mlčím nooo, ale stejně..auuuuu
|
27.01.2012 - 12:07
Květka Š.: Na prdy zde máme zajisté mnohem lepší odborníky..viz.čubíkův..Pšouk, ale fakt je, že chudák lišák se raději na týden odstěhoval:))Děkuji!
|
27.01.2012 - 12:01
Paulmatthiole: Jééé znám jich kopu tenhle ne.Další do sbírky..děkuju!
|
27.01.2012 - 11:25
Paulmatthiole: Pokud to není proti předpisům:)Klidně všichni se rádi pobavíme:))Děkuji!
|
27.01.2012 - 11:13
WAYWARD: Tak já budu raději mlčet:(Ale ty trojky..no já už mlčím:)
|
27.01.2012 - 11:04
Dota Slunská: Děkuji..trošku ze života moderních zvířátek:)
|
27.01.2012 - 11:04
WAYWARD: Dost riskuješ:)))Víš to?Vrrrr!!!
|
27.01.2012 - 10:24
Veličenstvo...přejete si koment, nebo dnes raději ne?
|
27.01.2012 - 10:22
Hybridka22: Odcházím za buk musím čůrat:)Příště než počtu tvůj koment půjdu preventivně:))Díky:)
|
27.01.2012 - 10:13
E.T.Jane: No to říkám..až na ten puch:(Ani ten růžovej nezabral..jen mi zmizel kožíšek!Dík
|
27.01.2012 - 10:07
labuť: jsi ten smrad musela cítit až na rybníčku viď:)Děkuju!!
|
27.01.2012 - 10:06
donne: Nojo..cizí neštěstí potěší:))Dík
|
27.01.2012 - 09:59
Taková krásnoST..a já trouba liščeti vykládám o lomu světla:(Hned dnes to napravím:)))
|
27.01.2012 - 09:56
severanka: To mi povídej..nepomohla ani koupel v potůčku..trojitá:(Dík!
|
27.01.2012 - 09:29
Hodně dobré:))ST
|
27.01.2012 - 09:27
Když lišče usměje se obě kukadla zavírá
dělávám totéž..objímáme se očima:)ST |
27.01.2012 - 09:25
Až mám husinu:)ST
|
27.01.2012 - 09:22
Pěkná:)
|
27.01.2012 - 09:21
zajmací:)
|


