Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
27.01.2012 - 12:35
A díval jsi se jí na hlavu?
27.01.2012 - 12:26
WAYWARD: ono kyvadlo a ty trojky víš vlastně...joo už držím, mlčím nooo, ale stejně..auuuuu
27.01.2012 - 12:07
Květka Š.: Na prdy zde máme zajisté mnohem lepší odborníky..viz.čubíkův..Pšouk, ale fakt je, že chudák lišák se raději na týden odstěhoval:))Děkuji!
27.01.2012 - 12:01
Paulmatthiole: Jééé znám jich kopu tenhle ne.Další do sbírky..děkuju!
27.01.2012 - 11:25
Paulmatthiole: Pokud to není proti předpisům:)Klidně všichni se rádi pobavíme:))Děkuji!
27.01.2012 - 11:13
WAYWARD: Tak já budu raději mlčet:(Ale ty trojky..no já už mlčím:)
27.01.2012 - 11:04
Dota Slunská: Děkuji..trošku ze života moderních zvířátek:)
27.01.2012 - 11:04
WAYWARD: Dost riskuješ:)))Víš to?Vrrrr!!!
27.01.2012 - 10:24
Veličenstvo...přejete si koment, nebo dnes raději ne?
27.01.2012 - 10:22
Hybridka22: Odcházím za buk musím čůrat:)Příště než počtu tvůj koment půjdu preventivně:))Díky:)
27.01.2012 - 10:13
E.T.Jane: No to říkám..až na ten puch:(Ani ten růžovej nezabral..jen mi zmizel kožíšek!Dík
27.01.2012 - 10:07
labuť: jsi ten smrad musela cítit až na rybníčku viď:)Děkuju!!
27.01.2012 - 10:06
donne: Nojo..cizí neštěstí potěší:))Dík
27.01.2012 - 09:59
Taková krásnoST..a já trouba liščeti vykládám o lomu světla:(Hned dnes to napravím:)))
27.01.2012 - 09:56
severanka: To mi povídej..nepomohla ani koupel v potůčku..trojitá:(Dík!
27.01.2012 - 09:29
Hodně dobré:))ST
27.01.2012 - 09:27
Když lišče usměje se obě kukadla zavírá
dělávám totéž..objímáme se očima:)ST
27.01.2012 - 09:25
Až mám husinu:)ST
27.01.2012 - 09:22
Pěkná:)
27.01.2012 - 09:21
zajmací:)
1 ... 301|302|303|304|305|306|307|308|309 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku