Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
27.01.2012 - 09:20
Já tam byla..kdepak slouha hajneeej, ale pššššš.)ST!
27.01.2012 - 09:17
Miluju svádění:)
27.01.2012 - 09:15
Jejda, ale ze života:)
27.01.2012 - 09:13
Ale tyhle ti jdou mooc dobře:)ST
27.01.2012 - 08:56
Dobré chutnání přeji:)
27.01.2012 - 08:55
Moc pěkné..ST
27.01.2012 - 08:54
Kariera dokáže vztah velmi zlepšit, nebo zabít:(
27.01.2012 - 08:52
Na zdravíčko:)
27.01.2012 - 08:51
Krásné:))ST
27.01.2012 - 08:49
Starou nech si do vzpomínek láhev do veršů psaných
do světa leť hledat novou lásku pro něžné hraní:)
27.01.2012 - 08:45
Smutná pravdivoST..často se to stává:(Krásné verše, plné:)
27.01.2012 - 08:43
Zkrotí tě až po dětech..proč by si likvidovala hřebčáka:)Moc pěkně napsané..ST
27.01.2012 - 08:41
Co takhle reportérka..by ti šlo:))Je třeba poukázat na utlačování liščích práv...v lese..(to pro jistotu)dej vědět než půjdete točit bych tě omylem nerafla:)!
27.01.2012 - 08:38
Mu zatleskej:))Mimochodem jedna liška navíc by se ztratila ne?
27.01.2012 - 08:36
Bolavá krásnoST!Ať je líp:)
27.01.2012 - 08:33
Lišky to maj asi jináč nastavené či co?Nikdy neoklamou maminku a sebe:)A vůbec když lež tak pouze milosrdnou:))Miláčku..dnes v noci jsi tááák úžasně chrápal:)St
27.01.2012 - 08:29
Já chci taky jaky:)
Balím saky, tlačím páky..jaký?
Na ty jaky, vlády znaky:)ST
27.01.2012 - 08:25
umělec2: Jojojo pjosím:))Děkuju!
27.01.2012 - 08:24
Chichi..mám pocit, že ten skromný Henri je mi povědomej:)
26.01.2012 - 19:20
Toto obdivuju...St
1 ... 302|303|304|305|306|307|308|309|310 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku