René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
21.02.2012 - 16:34
Jéééé! Krásnej optimismus Ako!
Vítej na Libres! Duší mladých žen není nikde dost. Přeju ti, aby ti to psalo aměla vodopády inspirace! PS Vysvětlím hned svoje tykání - dvacítkám já prostě tykám a jsem rád, když oni mně taky. |
21.02.2012 - 00:47
zatím tvá nejlepší co jsem dosud četl
|
21.02.2012 - 00:44
syrové
|
20.02.2012 - 22:12
Líbí se mně rýmy, jak skáčou jak voda po kamenech
|
20.02.2012 - 15:14
běda, blíží se popeleční středa, po ní smrt - velký pátek, naštěstí i vigílie vzkříšení - vítězství svátek
|
20.02.2012 - 08:34
Dota Slunská: vidíš, a já se tak snažil u druhé. A je to "šroubování" na ní poznat
|
20.02.2012 - 08:31
výborná obsahem
|
20.02.2012 - 08:28
závěr chutná velmi, prostřední sloka mi přijde někde neučesaná, ale třeba je to tak dobře
|
20.02.2012 - 08:26
Brno zdraví Brno
Povedeně voňavá miniatura |
20.02.2012 - 08:21
koukám, že máš furt o čem psát a hýříš něžností
To je dobže a pozdravuj Jitku |
20.02.2012 - 08:19
Kars: jó, jó doba a okolnosti, co se za to dá schovat osobních průšvihů a chyb ...
|
20.02.2012 - 08:17
Chytře napsané, nejseš ty Liška?
|
20.02.2012 - 08:13
Do větví usazený prach... ach (povzdech z obdivu :)
|
20.02.2012 - 08:10
Bambulka: dík za komentář(e)
na dotaz - jak jsem začal psát ty miniatury - odpovídám, víc mě toho nenapadlo. Kolikrát to ani neměla být miniatura, ale když mě napad nápad, napsal jsem o něm tři až čtyři řádky a naráz koukal, že je to uzavřený. |
20.02.2012 - 01:31
a ten zázrak
co mě změní ať je zítra rozednění |
20.02.2012 - 01:27
cítím hloubku
božehnání jako podstata smyslu bytí píšeš poezii z oblasti morku kostí |
20.02.2012 - 01:25
když jsem se koncem roku loučil já, bylo mi smutno, ale už není.
|
20.02.2012 - 01:03
nevím, co bych napsal ke kvalitě abych se neopakoval
|
20.02.2012 - 01:01
Miniatura, které nic nechybí
|
20.02.2012 - 01:00
No teda, píšeš parádně, šup s tebou do oblíbených
|


