René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
26.02.2012 - 00:30
Najít ty souřadnice, pak rozmlátit okenice, a ven z temnice
|
26.02.2012 - 00:26
Moc ti to přeju!
|
25.02.2012 - 19:17
ivkaja: máš pravdu, že jsem vyrostl. V pase už mám skoro metr a půl :-)
|
25.02.2012 - 08:11
trpíš jak zvíře, mám s tebou soucit, pořádně se nenacpat - blbý pocit
|
25.02.2012 - 01:35
Tip
až do posledního verše je patrné nápadítě povedení, ten poslední řádek chápu dějově jako trefnou otázku, ale přijde mi ve to "výstavbě" veršů k předchozí čísti jako trochu vytržené. Ale je to jen můj pocit - nesměrodatný, neznalý, laický. |
25.02.2012 - 01:29
vtipná
|
25.02.2012 - 01:28
nápaditá, překvapivé rýmování
|
25.02.2012 - 01:26
doufám, že to kvantum depresivních vyvážíš větší náloží optimistických
tedy, že v tvá literární deprese přejde do manické fáze :-) |
25.02.2012 - 01:15
je to asi proto, že co prozřuje zevnitř je mladé
|
25.02.2012 - 00:30
Skácel by se za takovou nestyděl
|
25.02.2012 - 00:20
Díky za přání do r 2012
Starého roku svlékneme kabát ve tmě půlnoční ať není vidět kolik je v něm děr Pak ten nový právě oblečený nosme nedotčený ve dne i v podvečer ... a to je PF ode mě |
24.02.2012 - 20:01
když nechceš únik tepla z dveří
nesmí býti dveře z sítí musíš si je zatepliti aspoň vrstvou peří |
24.02.2012 - 18:56
vyloudils mi úsměv na rtu
|
24.02.2012 - 17:43
Chtěl bych se to ho s manželkou dožít.
MOC bych chtěl. |
24.02.2012 - 17:24
zenge:
vítr z kukuřic ukázala jednu z plic a foukal tak slabě že sotva by jej někdo našel tu plíci mu zachvátil černý kašel |
24.02.2012 - 17:23
díky Zenge
|
24.02.2012 - 15:43
Tápu …
kdyže se harmonie lučních zvonků rozezní Nechápu … proč v neslyšení jsou večery sklonku dní |
24.02.2012 - 15:29
oves mezi tím sežrali koně a makrobiotici ve vločkách
|
24.02.2012 - 11:52
zvířenka: a já se netěším na osinu v p.....
:) |
24.02.2012 - 11:18
severanka: Nezapomněl jsem na oves, ale nevěděl, kvůli rýmu, jak tam napasovat "dovez, ves, sloves"
nebo - ovsa - hopsa? :-) |


