René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13213
Komentáře uživatele :
15.02.2012 - 15:45
Tahle je jak víno!
15.02.2012 - 15:45
Kateřino, koukám, čumím a jedna smutná za druhou
15.02.2012 - 15:43
vztah a o to víc láska jsou jako zvířátko
nekrmí se, zdechne
15.02.2012 - 10:35
ttragelaf: ahoj, odpověděl jsi na komentář jc seniorovi omylem mě
15.02.2012 - 10:33
jc senior: k Fátimě mám silnej vztah, k Jeruzalému to samé. V obou jsem ale nebyl, ale už 20 let se tam chystám
15.02.2012 - 09:57
ttragelaf: dík moc za komentář
15.02.2012 - 08:29
:-)
15.02.2012 - 08:26
Výborný nápad, moudré dílko. Tip.
Jen technická poznámka - jednotlivé řádky se obtížněji čtou, protože mi přijde, že obsahují příliš velké množství slov.
15.02.2012 - 02:16
nevšední
15.02.2012 - 02:13
Intenzivní touha mi z toho čiší a závěr ještě víc intenzitu podtrhnul
15.02.2012 - 01:55
výborně kouzlíš, na hranici šamana
zvláště ta woodoováha je petelice!
14.02.2012 - 23:54
Líbezná
14.02.2012 - 19:21
Touhy, to můj šálek čaje,
Básnička se mi líbí svoji rozechvělostí a silou přání po blízkých lidech.
Malinko mi přijde, že rýmy jako ,smát - rád, jsou příliš často používané, lehko se nabízející a tím básničce trošku škodící
rým: louce - holce mi nepřijde úplně čistý, ale možná se mýlím.

Nechci tím říct, že rýmování je to nejdůležitější, ale jen to, že tak pěkná básnička by snad mohla být ještě pěknější!
14.02.2012 - 19:11
Svěží dílko, má spád a nenudí.
Ať ti to tady píše!
14.02.2012 - 18:47
a co by se stalo? věřím, že i ty plínky bys ustál.
14.02.2012 - 18:45
namátkou verše:
anděl mlčí,a vůbec se nedívá
je ale příliš bledá
jen s křídly netopýra
než všechno skončí
...mají podle mě horší rytmus, který zhoršuje její pohodové čtení.
Ale nemám patent na básničky a třeba to tak není.

Naopak atmosféra básně se ti povedla udělat perfektně ponurá
14.02.2012 - 12:43
skřítku, skřítku, neposedo
vylil jsi mi kastról kaše
uklidni se ty nezbedo
než zamíchám tě do guláše
14.02.2012 - 12:25
mám tento typ poezie rád
14.02.2012 - 10:30
zvířenka: Počkat počkat, jak to myslíš - aktuální příměr? Snad se v tobě něco nezlomilo???
14.02.2012 - 09:51
Shakespeare by se za takovej sonet nestyděl!!!
1 ... 453|454|455|456|457|458|459|460|461 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku