René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
28.02.2012 - 23:16
mám dojem, že i když napíšeš jen jeden verš, bude to stát za to a bude vyřčeno vše, co má být.
|
28.02.2012 - 08:56
název Položka nedal mě připomněl zlaté pravidlo "počtverného" účetnictví - má dáti - dal a ukradli jsme - ukradli nám, přičemž položka "ukradli jsme" musí převyšovat ostatní.
|
27.02.2012 - 11:23
Zdeněk Galuška by se za to nestyděl
|
27.02.2012 - 09:58
Aka: Tak dlouho jsem ti unikal a dohnals mě. To víš, dvacítk!, Mám strach, že bych, ač šťastně ženatý, ujel. Jsem v kritickém věku, kdy si prej chlap uvědomuje, že mu něco utíká a snaží se ještě něco užít...
|
27.02.2012 - 07:23
ne tuctová
|
27.02.2012 - 07:22
máš tam hodně povedených obrazů a veršů
namátkou: úsměv vbělit V žilách se víno rozpíjí a nebe plné fuchsií spánkem změdnatí |
27.02.2012 - 07:11
svěží
|
27.02.2012 - 07:02
perfektní
|
27.02.2012 - 06:54
Zaujala jednoduchým opakovaným rýmováním, které dává básni až lidový výraz. a to není nikdy špatné.
|
26.02.2012 - 21:41
Tohle se dá se jen rozsouložit - zajímavej recept
|
26.02.2012 - 21:39
nemůžu se rozhodnout mezi:
- zajímavé - moudré - příliš strohé - částečně nejasné |
26.02.2012 - 21:34
zajímavě zajímavé
|
26.02.2012 - 21:33
Tip
|
26.02.2012 - 21:31
velice slušná pocitovka
|
26.02.2012 - 21:30
Má to vtip
|
26.02.2012 - 21:29
Zatím nejlepší (bez záruky) co jsem od tebe četl a jestli nekecáš v anotaci, že ti je pouhých osmnáct, tak musím říct, že tato báseň je zralá!
|
26.02.2012 - 21:08
je to za dveřmi
|
26.02.2012 - 19:21
Možná, že jsme tu kdysi byli,
jen kostýmy jsme si vyměnili. ...původně jsem chtěl sem nakopírovat všechny báječné verše, pak jsem zjisti, že bych to mohl kopírovat celý |
26.02.2012 - 00:44
Mistrovské
|
26.02.2012 - 00:34
furt lituju, že máme už velký děcka a nemůžu jim číst na dobrou noc tvoje básničky
musím počkat na vnuky |


