René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
05.03.2012 - 13:45
Bambulka: hele, Jano, ty mě lichotíš, až se rdím.
|
04.03.2012 - 19:01
sice nerozumím - bez bot z minareta, ale i tak je to slušná miniatura
|
04.03.2012 - 18:59
Přeji zaplnění to ho prázdna
|
04.03.2012 - 18:57
bameka: Kaiser
|
04.03.2012 - 11:59
... a až stavitel lodí postaví poslední loď a odjede s posledními Elfy a s tím, který nesl prsten, pak přijde konec jednoho věku. Kdo ví jaký bude ten další ...
|
04.03.2012 - 11:46
kdo ví, jestli přijde ten knihovník
je to s ním stejný jako s kouzelníkem |
04.03.2012 - 11:45
o5 vysoký standard
|
04.03.2012 - 00:18
Buď vítána na Libres. Ať ti to píše!
R. |
03.03.2012 - 22:38
výborná, smyslná...
|
03.03.2012 - 18:49
hezké obrazy
|
03.03.2012 - 18:10
jc senior: zažil jsem obě varianty života. Bez Boha a s Bohem a můžu říct, že s ním se mi i žije kupodivu volněji.
Umírání ještě posoudit nemůžu. Dík moc za komentář. |
02.03.2012 - 08:25
dík za sněženky, od chlapa jsem ještě žádný nedostal.
|
02.03.2012 - 07:47
Rty? Dva milenci? Křemílek a Vochomůrka :-)?
Ale i kdybych neuhádl, je krásná. |
01.03.2012 - 16:08
A prázdné záměry vyplněné olovem
Na zpustošenou krajinu tvého srdce ...letmý výběr obrazů, co mě zaujaly ST |
01.03.2012 - 16:07
závěr až moudrý, zdá se mi
|
01.03.2012 - 16:06
trochu úlet, trochu marbidní ale ne nudné.
|
01.03.2012 - 16:03
Nic ojedinělého. V ženském světě častěji se vyskytující úkazy :-)
|
01.03.2012 - 15:58
bezpečně poutavá
|
01.03.2012 - 07:54
Jsi taková
obyčejná jedna husa z hejna |
29.02.2012 - 23:42
hezké cinknutí na závěr hezky roztoužené básničky
|


